„Manchester United“ rekordinį 19-ą kartą tapo Anglijos futbolo čempionais

„Manchester United“ klubas perrašė Anglijos futbolo istoriją. Sero Alexo Fergusono auklėtiniai rekordinį 19-ą kartą tapo šalies čempionais. Titulą „Manchester United“ klubui garantavo lygiosios šeštadienį svečiuose su Blakburno „Rovers“ vienuolike – 1:1.
Wayne'o Rooney triumfas.
Wayne'o Rooney triumfas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, „Rovers“ klubas vos nesugadino šventės „Manchester United“ futbolininkams. Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį po B.Emertono (20 min.) įvarčio.

Nors svečiai dominavo, jiems niekaip nesisekė įveikti „Rovers“ gynybos. Savo ruožtu šeimininkai pavojingai kontraatakavo. Situacija pasikeitė tik antrojo kėlinio pabaigoje, kai J.Hernandezas uždirbo 11 metrų baudinį, kurį šaltakraujiškai realizavo W.Rooney (73 min.).

„Kaip jaučiausi prieš mušdamas 11 metrų baudinį? Buvo labai baisu. Tačiau įmušiau ir mes – čempionai. 19 kartą, neįtikėtina!“ – po mačo džiūgavo W.Rooney.

„Dėl tokių akimirkų aš ir žaidžiu futbolą, dėl tokių akimirkų aš noriu žaisti toliau", – pridūrė net 12 kartą Anglijos čempionu tapęs Ryanas Giggsas.

Iškovoto taško „Manchester United“ (37 rungt., 77 tšk.) klubui užteko užsitikrinti istorinį čempionų titulą. Antrąją vietą užimanti Londono „Chelsea“ (36 rungt., 70 tšk.) nebeturi jokių galimybių pasivyti.

„Manchester United“ vienuolikė Anglijos čempione tapo 19 kartą per klubo istoriją. Tai naujas šalies rekordas. Mančesterio ekipa pagal šį rodiklį aplenkė „Liverpool“ klubą (18 kartų).

Verta pažymėti, jog net 12 čempionų titulų „Manchester United“ ekipa iškovojo treniruojama A.Fergusono, kuris Mančesteryje dirba nuo 1986 metų.

Kiti rezultatai

Blackpool 4 3 Bolton

West Bromwich Albion 1 0 Everton

Sunderland 1 3 Wolverhampton

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius