2016 09 18 /21:13

„Manchester United“ vėl pralaimėjo: prisidėjo ir teisėjo klaida?

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester United“ 1:3 nusileido „Watford“ ekipai ir patyrė jau trečią pralaimėjimą iš eilės.
Paulis Pogba
Paulis Pogba / „Scanpix“ nuotr.

13-ąją minutę puikią progą pasižymėti turėjo Odionas Ighalo, tačiau jis nesugebėjo įmušti į tuščius vartus iš itin patogios situacijos.

34-ąją minutę „Watford“ išsiveržė į priekį. Etienne Capoue užsiėmę gerą vietą prieš vartus ir įmušė po Darrylo Janmaato perdavimo iš dešiniojo krašto.

Tiesa, prieš tai kamuolį jam perdavė Sebastianas Prödlas, kuris jį atėmė iš Anthony Martialio. Pakartojime matyti, kad tai galėjo būti pražanga.

Netrukus po įvarčio buvo pakeistas A.Martialis, kuris dar rungtynių pradžioje susižeidė galvą. Jį pakeitė Ashley Youngas.

Mančesterio klubas pirmajame kėlinyje nei karto nesmūgiavo į vartų plotą.

62-ąją minutę rezultatą išlygino Marcusas Rashfordas. Kairiajame krašte gerai padirbėjo Zlatanas Ibrahimovičius, kuris ir perdavė kamuolį klubo talentui. Šis antru bandymu pasiuntė jį į vartus.

Tai buvo dešimtasis M.Rashfordo įvartis Mančesterio klube.

83-ąją minutę „Watford“ dar kartą išsiveržė į priekį po Camilo Zunigos įvarčio, kuris pasižymėjo praėjus 53 sekundžių nuo išėjimo į aikštę.

Pastąrąjį įvartį „Napoli“ ekipos gretose futbolininkas įmušė prieš penkerius metus.

Per pridėtą rungtynių laiką Marouane Fellaini neleistinai stabdė C.Zunigą ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Jį sėkmingai realizavo Troy Deeney.

Zlatanui Ibrahimovičiui tai buvo jau 800-osios rungtynės karjeroje.

Tai buvo jau trečias pralaimėjimas iš eilės Mančesterio ekipai. Pastarąjį kartą J.Mourinho tris pralaimėjimus iš eilės patyrė 2006 metų rugpjūtį.

Europos lygos sezoną Mančesterio klubas pradėjo pralaimėjimu 0:1 „Feyenoord“ ekipai. Šiose rungtynėse Jose Mourinho nusprendė verstis be Wayne'o Rooney.

Prieš tai „Manchester United“ 1:2 pralaimėjo Mančesterio derbį.

Anglijos čempionate „Manchester United“ užima šeštą vietą su 9 taškais.

„Watford“ klubui priklauso Giedrius Arlauskis, bet jis nebuvo įtrauktas į komandos sudėtį šiam sezonui.