Mariaus Stankevičiaus „Valencia” be gailesčio sutriuškino „Villarreal”

Sekmadienį Ispanijos „La Liga” čempionate buvo sužaistos šešios rungtynės. Centrinis susitikimas vyko Valensijoje, kur vietos „Valencia” priėmė svečius „Villarreal” futbolininkus.
Po M.Stankevičiaus smūgio galva kamuolys sudrebino virpstą
Po M.Stankevičiaus smūgio galva kamuolys sudrebino virpstą. / „Scanpix“ nuotr.

Mačą puikiai pradėjo šeimininkai, kurie spaudė savo varžovus ir kūrė vieną ataką po kitos, o  „Villarreal” žaidėjai mėgino rengti kontratakas, tačiau jos didelės naudos nedavė.

14-ą minutę puikios atakos metu, bei po Miguelio atlikto perdavimo, vienas prieš vartininką išbėgo „Los Che” puolėjas Roberto Soldado ir tiksliu smūgiu palei žemę nuginklavo Diego Lopezą.

Sužaidus dar kelias minutes lietuvis Marius Stankevičius po Juano Mata atlikto perdavimo sudrebino vartų virpstą, o po dar kiek laiko sekė dar vienas Soldado smūgis esant vienam prieš vartininką, bet šį kartą Lopezas sužaidė puikiai.

Nieko pavojingo prie šeimininkų vartų sukurti „geltoniesiems submarinams” pirmame kėlinyje taip ir nepavyko, todėl į pertrauką žaidėjai išėjo „Valencia” ekipai laimint minimaliu rezultatu.

Antrasis kėlinys prasidėjo apylygiai, bet 56-ą minutę „Los Che” rezultatą padvigubino, kai Juanas Mata sužaidė sienele kartu su Everu Banega, įbėgo į baudos aikštelę ir be vargo nuginklavo vartininką.

62-ą minutę rezultatą šeimininkų naudai dar labiau padidino Everas Banega, kuris po Pablo Hernandezo perdavimo vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir beveik palaidojo svečių viltis.

Dar po dešimties minučių svečiai galėjo tik pasvajoti apie lygiąsias, kuomet Hernandezas išbėgo vienas prieš vartininką, perdavė kamuolį Matai, o pastarasis jį pasiuntė į tuščius vartus.

Nesužaidus dar nei dvejų minučių rezultatas tapo visiški nepadorus žiūrint iš svečių pusės, mat 76-ą minutę Soldado perkėlė kamuolį per vartininką ir kamuolys dar kartą atsidūrė svečių vartų tinkle. Tai buvo paskutinis šio mačo įvartis.

Rezultatai:

„Valencia”50„Villarreal”
14' [1 – 0] Roberto Soldado
56' [2 – 0] Juan Mata
62' [3 – 0] Ever Banega
73' [4 – 0] Juan Mata
75' [5 – 0] Roberto Soldado

„Atletico Madrid”30„Real Sociedad”
12' [1 – 0] Filipe Luisas
45' [2 – 0] Mario Suarezas
79' [3 – 0] Sergio Aguero

„Racing Santander”11„Levante”
32' [1 – 0] Victoriano Rivas Nano (į savus vartus)90' [1 – 1] Rafa Jorda
„Malaga”00„Deportivo La Coruna”

„Hercules”00„Espanyol”

„Sporting Gijon”10 „Osasuna”
65' [1 – 0] Davidas Barralas