Marius Stankevičius šiurkščiai suklydo ir „Lazio“ Italijos čempionate prarado du taškus

Trečiadienį sužaistose Italijos „Serie A“ pirmenybių VIII turo rungtynėse dar du taškus prarado Milano „Inter“ futbolininkai.
„Lazio“ išsiskyrė taikiai su „Catania“ ekipa
„Lazio“su „Catania“ ekipa išsiskyrė taikiai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vos šešioliktoje turnyrinės lentelės vietoje žengiantys Claudio Ranieri auklėtiniai išvykoje pasidalino po tašką su „Atalantos“ vienuolike – mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Negana to, šeimininkai turėjo puikią progą išplėšti pergalę, tačiau susitikimo pabaigoje nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Toks pat rezultatas užfiksuotas ir Romoje, kur vietos „Lazio“ su „Catanios“ ekipa išsiskyrė taikiai. Sostinės klubui atstovaujantis Lietuvos nacionalinės rinktinės gynėjas Marius Stankevičius žaidė visas 90 minučių, tačiau būtent po jo klaidos 63 min. Gonzalo Bergessio įmušė įvartį ir išplėšė lygiąsias.

„Lazio“ galėjo tapti Seria A lyderiu, tačiau dabar su 15 taškų užima trečiąją vietą. 16 taškų turintys „Juventus“ futbolininkai žengia turnyrinės lentelės viršūnėje.

Kitose įdomesnėse dvikovose „Milan“ savų žiūrovų akivaizdoje 4:1 sutriuškino „Parmos“ komandą, o čempionato lyderės poziciją prarado „Udinese“, išvykoje buvusi priversta pripažinti „Napoli“ futbolininkų pranašumą – 2:0.

Rezultatai:

„Milan“ 4:1 „Parma“
30' [1:0] A.Nocerino
32' [2:0] A.Nocerino
73' [3:0] Z.Ibrahimovičius
78' [3:1] S.Giovinco
90' [4:1] A.Nocerino

„Atalanta“ 1:1 Milano „Inter“
32' [0:1] W.Sneijderis
44' [1:1] G.Denisas

90' G.Denisas („Atalanta“) nerealizavo 11 m. baudinio

„Cesena“ 1:1 „Cagliari“
20' [0:1] Nene (iš 11 m. baudinio)
45' [1:1] A.Candreva (iš 11 m. baudinio)

Veronos „Chievo“ 0: „Bologna“
53' [0:1] R.Acquafresca

„Genoa“ 2:1 „Roma“
38' [1:0] B.Jankovičius
82' [1:1] F.Borini
89' [2:1] J.Kucka

Romos „Lazio“ 1:1 „Catania“
17' [1:0] M.Klose
63' [1:1] G.Bergessio

„Napoli“ 2:0 „Udinese“
20' [1:0] E.Lavezzi
44' [2:0] C.Maggio

„Novara“ 1:1 „Siena“
17' [0:1] E.Calaio
80' [1:1] G.Gemiti

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius