Marius Stankevičius neapsigynė ir Messi įvartis atnešė pergalę „Barcelona“ ekipai (nuotraukos, visi rezultatai)

Trečiadienį Ispanijoje buvo žaidžiami šeši 26-ojo „La Liga“ turo susitikimai. Viename jų, vykusiame Valencijoje, vietos „Valencia“ susigrūmė su „Barcelona“ ekipa. Mačą minimaliu rezultatu 1:0 laimėjo svečiai.
Marius Stankevičius ir Leonelis Messi
Marius Stankevičius ir Leonelis Messi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynės prasidėjo labai aktyviai. Pirmosiomis minutėmis daugiau kamuolį kontroliavo ir atakų rengė šeimininkai, tačiau jų priešininkai sėkmingai gynėsi.

9-ą minutę katalonų puolimo lyderis Lionelis Messi išbėgo vienas prieš vartininką, bet jo nuginkluoti nesugebėjo. Atšokusį kamuolį argentinietis dar porą kartų pakartotinai smūgiavo į vartus, bet juos apgynė gynėjai.

Sužaidus pusvalandį L.Messi turėjo dar vieną gerą progą, kai vėl išbėgo vienas prieš varžovų sargą, bet bandydamas jį perkelti į vartų plotą nepataikė.

Pirmam kėliniui artėjant prie pabaigos savo šansą turėjo ir kitas „Barcelona“ komandos puolėjas Davidas Villa. Ispanas iš maždaug penkių metrų smūgiavo į vartus, bet kamuolys pataikė tiesiai į vartininką.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje keitėsi. Iniciatyvą perėmę šeimininkai rengė daug atakų ir sėkmingai stabdė Ispanijos čempionų futbolininkus, bandančius prasibrauti arčiau jų vartų.

59-ą minutę neblogą šansą įmušti turėjo „Valencia“ puolėjas Pablo Hernandezas, kai įsiveržęs į baudos aikštelę smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. Deja, kamuolys prariedėjo šalia virpsto.

77-ą minutę „Barcelona“ narys Adriano iš krašto įsiveržė į priešininkų baudos aikštelę, suklaidino lietuvį Marių Stankevičių ir atliko perdavimą L.Messi, o šis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Įmušę įvartį katalonai bandė tęsti pradėtą darbą ir diktuoti savo žaidimą, tačiau šeimininkai nepasidavė spaudimui ir patys rengė nemažai atakų. Vis dėlto daugiau įvarčių šiame susitikime pelnyta nebuvo.

Visi rezultatai

„Valencia“ 0:1 „Barcelona“
Rungtynių aprašymas
77' [0:1] Lionelis Messi

„Getafe“ 1:1 „Atletico Madrid“
3' [1:0] Manu del Moralis
81' [1:1] Mendesas Trindade Eliasas

„Osasuna“ 0:0 „Deportivo La Coruna“

„Real Sociedad“ 1:1 „Levante“
53' [1:0] Davidas Zurutuza
77' [1:1] Asieras del Horno

„Villarreal“ 1:0 „Hercules“
21' [1:0] Giuseppe Rossi

„Zaragoza“ 2:1 „Athletic Bilbao“
18' [0:1] Fernando Llorente
48' [1:1] Jiri Jarosikas
55' [2:1] Ikechukwu Uche