„Milan“ futbolininkai sutriuškino „Napoli“ ir išlieka lyderiai Italijoje (nuotraukos, video)

Pirmadienį vakare buvo užbaigtas 27-asis „Serie A“ turas. Jį vainikavo dvikova tarp vietos „Milan“ ir svečių „Napoli“. Mačas baigėsi triuškinančia „Milan“ pergale 3-0.
Milano futbolininkai švenčia pergalę
Milano futbolininkai švenčia pergalę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu. Abi ekipos stengėsi kažką sukurti, tačiau to padaryti greitai nepavyko. Žaidimas buvo aktyvus, tačiau smūgių į vartų plotą beveik nebuvo, nes puikiai žaidė abiejų klubų gynėjai.

„Milan“ daugiau kontroliavo kamuolį ir dažniau būdavo priešininkų aikštės pusėje, tačiau jiems itin kažko pavojingo sukurti nepavyko. Visus jų bandymus nugesindavo „Napoli“ gynėjai.

Toks žaidimas ir vyko iki pat pirmojo kėlinio pabaigos, tad ekipos į pertrauką patraukė esant lygiam rezultatui 0-0.

Antrojo kėlinio pradžia buvo visai kitokia. Jau 49-tą minutę teisėjas už žaidimą ranka skyrė vienuolikos metrų baudinį į „Napoli“ vartus.

Nors visi „Napoli“ žaidėjai ėmė prieštarauti dėl šio sprendimo, visgi jis nebuvo atšauktas ir Zlatanas Ibrahimovičius lengvai realizavo skirtą baudinį.

Po praleisto įvarčio „Napoli“ žaidėjai atrodė pasimetę ir „Milan“ sukūrė keletą pavojingų atakų.

Vienoje iš jų „Milan“ puolėjas Alexandre‘as Pato smūgiavo į vartų kampą, visgi šį smūgį sugebėjo atremti vartininkas Morganas De Sanctis. De Sanctis po keliolikos minučių sugebėjo įspūdingai atremti ir Robinho smūgį iš arti.

Kai rodėsi, jog „Napoli“ po truputi atgauna pasitikėjimą ir ėmė daugiau valdyti kamuolį, „Milan“ sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį. 77-tą minutę greitos kontratakos metu Pato iš krašto atliko puikų perdavimą Kevinui-Prince‘ui Boatengui, kuris iš arti nuginklavo „Napoli“ vartininką.

Jau po dviejų minučių „Milan“ sugebėjo pelnyti ir dar vieną įvartį, kuris jau turbūt garantavo jiems svarbią pergalę. Šį kartą „Milan“ viduryje aikštės perėmė kamuolį ir Alexandre‘as Pato atsidūrė priekyje. Nors jo kelyje buvo du gynėjai, visgi šis brazilas ramiai prisivarė maždaug prie 18 metrų atžymos ir stipriu smūgiu į vartų viršutinį kampą pelnė įvartį.

Iki rungtynių pabaigos daugiau nieko ypatingo sukurta nebuvo ir „Milan“ galėjo švęsti svarbią pergalę prieš turnyrinėje lentelėje arti esantį „Napoli“ klubą.

„Milan“ 3 – 0 „Napoli“
49‘ [1 – 0] Zlatan Ibrahimovic (11 m.)
77‘ [2 – 0] Kevin-Prince Boateng
79‘ [3 – 0] Alexandre Pato