Milano „Inter“ – stipriausias pasaulio klubas

Milano futbolininkai triumfuoja po pergalės pasaulio klubų taurės finale.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Milano futbolininkai triumfuoja po pergalės pasaulio klubų taurės finale.
0

Jungtiniuose Arabų Emyratuose baigėsi turnyras, kuris vadinamas pasaulio klubų čempionatu. Jo nugalėtoja tapo Italijos „Inter“ vienuolikė, pavasarį triumfavusi ir UEFA Čempionų lygoje.

Finalinėse rungtynėse Italijos klubas 3:0 sutriuškino Kongo „TP Mazembe“ komandą. Stipriausia Europos ekipa persvarą įgijo jau pirmo kėlinio pradžioje – 13–ą minutę pasižymėjo G.Pandevas, o 17–ą rezultatą padvigubinoS.Eto'o. Tašką rungtynėse 85–ą minutę padėjo J.Biabiany.

Dvikovoje dėl trečiosios vietos Brazilijos „Internacional“ klubas 4:2 nugalėjo Pietų Korėjos „Seongnam Ilhwa“ ekipą. Beje, brazilai šiame susitikime pirmavo net 4:0, o varžovai skirtumą sumažino per 7 paskutines minutes.