Milano „Inter“ – stipriausias pasaulio klubas

Jungtiniuose Arabų Emyratuose baigėsi turnyras, kuris vadinamas pasaulio klubų čempionatu. Jo nugalėtoja tapo Italijos „Inter“ vienuolikė, pavasarį triumfavusi ir UEFA Čempionų lygoje.
Milano futbolininkai triumfuoja po pergalės pasaulio klubų taurės finale.
Milano futbolininkai triumfuoja po pergalės pasaulio klubų taurės finale. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Finalinėse rungtynėse Italijos klubas 3:0 sutriuškino Kongo „TP Mazembe“ komandą. Stipriausia Europos ekipa persvarą įgijo jau pirmo kėlinio pradžioje – 13–ą minutę pasižymėjo G.Pandevas, o 17–ą rezultatą padvigubinoS.Eto'o. Tašką rungtynėse 85–ą minutę padėjo J.Biabiany.

Dvikovoje dėl trečiosios vietos Brazilijos „Internacional“ klubas 4:2 nugalėjo Pietų Korėjos „Seongnam Ilhwa“ ekipą. Beje, brazilai šiame susitikime pirmavo net 4:0, o varžovai skirtumą sumažino per 7 paskutines minutes.