„Monaco“ iškovojo dar vieną pergalę Prancūzijos čempionate

Šeštadienį Prancūzijoje buvo žaidžiamos IX-ojo šalies „Ligue 1“ pirmenybių rungtynės. „Monaco“ futbolininkai namuose 2:1 įveikė „Saint-Etienne“ ekipą ir laikinai padidino atotrūkį nuo PSG klubo iki trijų taškų.
Lucas Ocampos
Lucas Ocampos / AFP/„Scanpix“ nuotr.

15-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Yannickas Ferreira Carrasco, tačiau antrajame kėlinyje Romainas Hamouma rezultatą išlygino.

Rungtynių pabaigoje, 87-ąją minutę, pergalę Monako klubui išplėšė Lucasas Ocamposas.

Pergalę taip pat šventė ir „Lille“ ekipa, 3:0 įveikusi „Ajaccio“ futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams mušė P.Souare, I.Gueuye ir S.Kalou.

Penktadienį vykusiame mače „Bastia“ 4:1 nepaliko vilčių „Lorient“ ekipai. Vieną iš įvarčių įmušė buvęs „Juventus“ futbolininkas Milošas Krasičius.