„Napoli“ iškrapštė pergalę penktą pridėto laiko minutę

Genujos „Sampdoria“ futbolininkai
„Scanpix“ nuotr. / Genujos „Sampdoria“ futbolininkai
0

Nepaprastai sunkią pergalę Italijos „Serie A“ čempionate iškovojo „Napoli“ futbolininkai, šeštadienį 19-ojo turo mače namuose 2:1 palaužę Genujos „Sampdoria“ ekipą.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 30-ąją minutę kamuolį į savo vartus pasiuntė Albanijos rinktinės gynėjas Elseidas Hysajas.

Atsitiesti šeimininkams padėjo 61-ąją minutę Genujos ekipos argentiniečio Matiaso Silvestre'o gauta antra geltona kortelė.

Įgiję kiekybinę persvarą, „Napoli“ futbolininkai sugebėjo išsigelbėti – 77-ąją minutę pasižymėjo Manolo Gabbiadini.

Kai atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis, 95-ąją minutę kamuolį į svečių vartus pasiuntė Lorenzo Tonelli.

Po pergalės „Napoli“ liko trečioje vietoje, turi 38 taškus ir nuo pirmaujančio „Juventus“ atsilieka 4 taškais. Tiesa, čempionų titulą ginantys turiniečiai turi net dvi rungtynes atsargoje.

Tiek pat taškų, kaip ir Neapolio futbolininkai, turi ir maču mažiau žaidusi bei rungtynes atsargoje turinti „Roma“.

Kitame šeštadienio mače „Empoli“ 1:0 įveikė „Palermo“