„Napoli“ nepasigailėjo „Roma“ ir pateko į Italijos taurės finalą

Trečiadienį Neapolyje paaiškėjo antrasis „Coppa Italia“ finalo dalyvis. Po sostinėje pralaimėtų rungtynių 2:3, „Napoli“ namuose sutriuškino „Roma“ ekipą 3:0.
„Napoli“ triumfas
„Napoli“ triumfas / „Scanpix“ nuotr.

33-ąją minutę į priekį šeimininkus išvedė Jose Callejonas, o po pertraukos bendrą rezultatą persvėrė Gonzalo Higuainas.

Pergalę Rafaelio Benitezo treniruojamai ekipai užtvirtino 51-ąją minutę įmuštas Jorginho įvartis.

Negana to, 79-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas „Roma“ saugas Kevinas Strootmanas, todėl svečiai mačą baigė mažumoje.

Finale „Napoli“ futbolininkai susitiks su Florencijos „Fiorentina“ klubu, kuris antradienį vakare perlipo „Udinese“ barjerą.