NBA atkrintamosios: „Spurs“ stebuklingai išsigelbėjo nuo sezono pabaigos

„Spurs“ krepšininkai sveikina didvyriu tapusį Gary Nealą.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Spurs“ krepšininkai sveikina didvyriu tapusį Gary Nealą.
0

Geriausia NBA lygos Vakarų konferencijos reguliariojo sezono komanda San Antonijaus „Spurs“ tik per stebuklą nenugarmėjo į prarają. Penktosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse namuose „Spurs“ išplėšė pratęsimą, o vėliau ir pergalę 110:103 prieš Memfio „Grizzlies“ bei sušvelnino bendrą serijos rezultatą iki 2-3.

Tik aštuntą vietą Vakarų konferencijoje „Grizzlies“ buvo padėties šeimininkai, kai ketvirtojo kėlinio pabaigoje pirmavo 95:92. Likus žaisti vos 2,2 sek., Emanuelis Ginobili pataikė iš toli ir vylėsi išlyginęs rezultatą, tačiau teisėjai įskaitė ne tris, o du taškus (95:94).

„Spurs“ prasižengė, o Zachas Randolphas šaltakraujiškai pataikė abu baudos metimus (97:94). Buvo likusios vos 1,7 sek., kai Gary Nealas smeigė tritaškį ir išplėšė pratęsimą.

Stebuklingai išsigelbėję „Spurs“ per papildomas 5 minutes įrodė savo pranašumą ir išgelbėjo sezoną.

„Nežinau, ar tai buvo čempionų charakteris. Mums tiesiog pasisekė. Tai yra tiesa. „Grizzlies“ žaidė geriau, tačiau mes nepasidavėme ir kovėmės iki pabaigos“, – neslėpė E.Ginobili.

„Spurs“: Emanuelis Ginobili 33, Tony Parkeris 24 ir Timas Duncanas 13 (12 atk. kam.).

„Grizzlies“: Zachas Randolphas 26 (11 atk. kam.), Mike'as Conley 20 ir Samas Youngas 18.

Šeštasis poros ketvirtfinalio serijos mačas penktadienį vyks Memfyje.

„Spurs“ ir „Grizzlies“ trečiadienį sužinojo būsimą varžovą Vakarų konferencijos pusfinalyje. Juo tapo Oklahomos „Thunder“ ekipa, namuose 100:97 dar kartą pranokusi Denverio „Nuggets“ ir laimėjusi ketvirtfinalio seriją 4:1.

„Thunder“: Kevinas Durantas 41, Russellas Westbrookas 14 ir Jamesas Hardenas 12.

„Nuggets“: Arronas Afflalo 15, Kenyonas Martinas 14 (10 atk. kam.), Raymondas Feltonas ir Ty Lawsonas – po 13.