Neišnaudotų 11 metrų baudinių mače „Inter“ vėl pralaimėjo Italijoje

Šeštadienio vakarą Milano „Inter“ klubas patyrė dar vieną nesėkmę Italijos čempionate. „Serie A“ pirmenybių 13-ame ture Claudio Ranieri auklėtiniai namuose minimaliu rezultatu 0-1 nusileido „Udinese“ ekipai ir taip nepasinaudojo galimybe pagerinti savo situacijos turnyrinėje lentelėje.
„Inter“ nepasinaudojo savo galimybėmis.
„Inter“ nepasinaudojo savo galimybėmis. / „Scanpix“ nuotr.

Pirmame kėlinyje pasižymėti nepavyko nei vienai komandai, tačiau antrame netikėtai iššovė svečių futbolininkai. Rungtynėse progų neturėjęs Udinės klubas 73-ią minutę išsiveržė į priekį, po tikslaus Mauricio Islos smūgio.

Artėjant susitikimo pabaigai užvirė tikra audra. „Inter“ komandos kapitonas Javieras Zanetti neleistinai savo baudos aikštelėje sustabdė svečių ekipos kapitoną Antonio Di Natale, todėl mačo arbitras argentiniečiui parodė antrąją geltonąją kortelę. Uždirbęs 11 metrų baudinį A.Di Natale stojo jį realizuoti, tačiau „Inter“ komandos vartus apgynė vartininkas.

Nedaug trūko, jog būtų pasitvirtinusi nerašyta futbolo taisyklė: „neįmuši tu, įmuša tau“, nes jau po kelių akimirkų 11 metrų baudinys buvo paskirtas į „Udinese“ komandos vardus. Tačiau sėkmingai realizuoti baudinio nepavyko ir „Inter“ klubo puolėjui Giampaolo Pazzini, kuris slystelėjo, o jo smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai „Dievui į langus“.

90-ą rungtynių minutę teisėjas atstatė komandų pusiausvyrą. Už kalbas antra geltonoji kortelė buvo parodyta svečių gynėjui Damiano Farroneti, todėl abi ekipos per pridėtą laiką žaidė turėdamos savo gretose po dešimt futbolininkų.

Šeimininkai dar turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau ja nepasinaudojo ir „Udinese“ klubas Italijos čempionate šventė jau 8-ą pergalę.

27 taškus surinkusi „Udinese“ pavijo čempionate pirmaujantį „Milan“ (27 tšk.) klubą, o šeštą kartą pralaimėjęs „Inter“ (14 tšk.) liko 15-oje pozicijoje.

Kitame šeštadienį vykusiame Italijos čempionato mače į penktą vietą pakilusi „Napoli“ namuose 4:2 įveikė pirmenybių autsaiderę „Lecce“ ekipą.