"Manchester Unidet" patyrė apmaudų pralaimėjimą
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / "Manchester Unidet" patyrė apmaudų pralaimėjimą
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį buvo sužaistos dvejos 5-ojo turo rungtynės.

„Manchester United“ futbolininkai išvykoje susigrūmė su „Leicester City“ vienuolike. Itin rezultatyviose rungtynėse dramatišką pergalę rezultatu 5:3 išplėšė šeimininkai.

13-ąją minutę „raudonieji velniai“ įsiveržė į priekį, kuomet po puikaus Radamelio Falcao pakelto kamuolio pasižymėjo Robinas van Persie.

Ilgai laukti dar vieno „Manchester United“ įvarčio neprireikė ir jau 16-ąją minutę nuostabų įvartį įmušė Angelis Di Maria, kuris meistrišku būdu perkėlė kamuolį per varžovų vartininką.

Tačiau „Leicester“ vienuolikei dar iki pirmojo kėlinio pabaigos pavyko sušvelninti rezultatą, o tai suteikė dar didesnio pasitikėjimo savo jėgomis.

Antrajame kėlinyje Lesteryje susirinkę žiūrovai išvydo įvarčio šou ir netikėtą rungtynių pabaigą. 57-ąją minutę Anderis Herrera įsūdė trečiąjį įvartį ir atrodė, kad jis lems šio susitikimo pabaigą.

Tačiau 62-ąją minutę Markas Clattenburgas suteikė vilties šeimininkams, kuomet į Mančesterio miesto ekipos vartus skyrė abejotiną 11 metrų baudinį, o jį realizavo Davidas Nugentas.

Netikėtas 11 metrų baudinys pažadino „Leicester City“ komandos nusiteikimą ir vos po dviejų minučių jie išlygino rezultatą.

Svečiai iš Mančesterio pasimetė ir aikštėje pradėjo daryti klaidų, o tuo 79-ąją minutę pasinaudojo Jamieras Vardy, kuris pirmą kartą šiose rungtynėse „Leicester“ ekipą išvedė į priekį.

83-ąją minutę „Manchester Unired“ futbolininkai buvo sužlugdyti galutinai, kuomet už pražangą baudos aikštėje raudoną kortelę prieš save išvydo Tyleris Blackettas. Šį kartą prie 11 metrų žymos stojo Leonardo Ulloa, o jo koja nesudrebėjo ir penktą kartą šiame susitikime buvo nuginkluotas Davidas De Gea.

„Manchester United“ po pralaimėjimo nukrito į 12-ąją vietą, o tuo tarpu „Leicester City“ su 8 taškais pakilo į šeštąją poziciją.

Kitose rungtynėse Londono „Tottenham“ savo stadione nesugebėjo įveikti „West Brom“ futbolininkų, kurie po Jameso Morrisono įvarčio iškovojo pergalę.

Rezultatai:

„Leicester City“ 5 – 3 „Manchester United“

13' [0 – 1] R.van Persie

16' [0 – 2] A.Di Maria

17' [1 – 2] L.Ulloa

57' [1 – 3] A.Herrera

62' [2 – 3] D.Nugent (11m. baudinys)

64' [3 – 3] E.Cambiasso

79' [4 – 3] J.Vardy

83' [5 – 3] L.Ulloa (11m. baudinys)

„Tottenham“ 0 – 1 „West Brom“

74' [0 – 1] J.Morrison