Nesustabdomo lyderio vedama „Borussia“ iškovojo 10-ąją pergalę

Pierre'as-Emerickas Aubameyangas pridėjo dar du įvarčius į savo sąskaitą, Bundeslygos antroje vietoje žengianti Dortmundo „Borussia“ nutraukė dviejų nesėkmių seriją.
Pierre'as-Emerickas Aubameyangas
Pierre'as-Emerickas Aubameyangas / „Scanpix“ nuotr.

Geltonai juodų patrankų mėsa šį kartą tapo „Stuttgart“ komanda, kuri įveikta 4:1.

Jau trečiąją minutę G.Castro įmušė pirmąjį įvartį, o 19-ąją po jo rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo P.E.Aubameyangas.

D.Didavi 40-ąją minutę rezultatą sušvelnino, tačiau 65 min. „Stuttgart“ žaidėjas G.Niedermeieris įsimušė į savo vartus, o jau per teisėjo pridėtą laiką P.E.Aubameyangas įmušė antrą sykį.

Su 17 įvarčių puolėjas iš Gabono snaiperių įskaitoje jau trimis įvarčiais lenkia „Bayern“ klubo legionierių iš Lenkijos Robertą Lewandowskį.

Sužaidus 14 turų 2015-2016 metų sezone nė karto dar nepralaimėjęs „Bayern“ klubas prieš „Borussia“ turi 8 taškų persvarą (40 ir 32 taškai).