Netikėta Čempionų lygos ketvirtfinalių pradžia pažymėta triuškinančiomis „Real“ ir „Schalke“ pergalėmis

UEFA Čempionų lygoje antradienį prasidėjo ketvirtfinalio etapo kovos. Vargu, ar tokio pirmųjų dvejų rungtynių scenarijaus tikėjosi žiūrovai, nes abu mačai baigėsi triuškinančiais skirtumais. Tvirtą žingsnį į kitą etapą žengė Madrido „Real“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ ekipos, pasiuntusios varžovus į gilų nokdauną, iš kurio vargu ar bent vienam pavyks atsigauti.
Rungtynių tarp "Schalke" ir "Inter" akimirka
Rungtynių tarp "Schalke" ir "Inter" akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Real“ namie 4-0 nugalėjo Londono „Tottenham“ komandą, kuri nuo 15 minutės rungtyniavo be dvi geltonas korteles bereikalingai užsidirbusio ir iš aikštės išvaryto Peterio Croucho. Nors ispanų dar laukia išvyka į Angliją, Karališkasis klubas jau praktiškai užsitikrino vietą pusfinalyje.

Pirmuosius du įvarčius Jose Morinho auklėtiniams pelnė Emmanuelis Adebayoras (5 ir 57 minutėmis). Trečiąjį įvartį į varžovų vartus 72 minutę pasiuntė Angelis Di Maria, o triuškinančią pergalę 87 minutę užtvirtino po nedidelės traumos atsigavęs Cristiano Ronaldo.

Madrido „Real“ 4 – 0 Londono „Tottenham“
4' [1 – 0] E.Adebayor
57' [2 – 0] E.Adebayor
72' [3 – 0] A.Di Maria
87' [4 – 0] C.Ronaldo

15' iš aikštės pašalintas P.Crouch („Tottenham“)

Ne ką mažiau džiugios nuotaikos ir „Schalke“ stovykloje – vos dešimtą vietą Vokietijos čempionate užimanti komanda išvykoje net 5-2 sutriuškino nugalėtojo titulą ginantį Milano „Inter“. Italijos vienuolikei Gelzenkirchene teks mėginti įgyvendinti stebuklą – įmušti mažiausiai keturis įvarčius.

Po pirmojo kėlinio, kuris baigėsi lygiosiomis 2:2, sunku buvo patikėti, kad rungtynių eiga pasikeis taip kardinaliai. Antroje mačo dalyje svečiai priešininkams nepaliko nė menkiausio šanso ir realizavo dar tris įvarčius. Du kartus pasižymėjo Goncalvesas Edu (40 ir 75 min.), po kartą Joelis Matipas (17 min.), Raulis (53 min.) ir kartą varžovai patys pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Milano „Inter“ 2 – 5 Gelzenkircheno „Schalke“
1' [1 – 0] D.Stankovic
17' [1 – 1] J.Matip
34' [2 – 1] D.Milito
40' [2 – 2] Edu
53' [2 – 3] Raul
57' [2 – 4] A.Ranocchia (į savus vartus)
75' [2 – 5] Edu

62' iš aikštės pašalintas C.Chivu („Inter“)