2014 04 06 /21:13

Netikėta: „Everton“ Anglijos čempionate tiesiog sutriuškino „Arsenal“, „Liverpool“ vėl pirmas

Sekmadienį Liverpulyje užfiksuotas vienas įdomus rezultatas Anglijos „Premier“ lygoje. 33-iojo turo susitikime Roberto Martinezo treniruojami „Everton“ žaidėjai rezultatu 3:0 sutriuškino Arsene'o Wengero vadovaujamą „Arsenal“ ekipą.
„Everton“ sugebėjo be vargo įveikti „Arsenal“ – vieną įvartį pelnė Romelas Lukaku

Į priekį „Goodison Park“ stadiono šeimininkai įsiveržė jau 14-ąją minutę, kai į tuščius vartus kamuolį pasiuntė Stevenas Naismithas.

Dar iki pertraukos „irisai“ padvigubino skirtumą, kai gynėjus „išmaudęs“ Romelu Lukaku pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ žaidimas pagyvėjo, tačiau jokių rezultatų jiems tai neatnešė.

Rezultatas tapo triuškinamas 62-ąją mačo minutę, kai į savus vartus įsimušė buvęs „Everton“ saugas Mikelis Arteta.

Po šio mačo „Everton“ klubas su 63 taškais liko penktoje vietoje, o „Arsenal“ su 64 taškais – ketvirtoje. Tačiau „Everton“ yra sužaidęs vienu maču mažiau, todėl Liverpulio klubas kozirius turi savo rankose.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Liverpool“ ekipa išvykoje palaužė „West Ham United“ futbolininkus ir grįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Abu įvarčius Brendano Rodgerso vadovaujamai komandai įmušė Stevenas Gerrardas, dukart tiksliai smūgiavęs nuo 11 metrų žymos. Varžovų gretose pasižymėjo Guy'us Demelis.

Rezultatai

„Everton“ 3 – 0 „Arsenal“
14‘ [1 – 0] Steven Naismith
34‘ [2 – 0] Romelu Lukaku
61‘ [3 – 0] Mikel Arteta (į savus vartus)

„West Ham“ 1 – 2 „Liverpool“
44‘ [0 – 1] Steven Gerrard (11 m)
45‘ [1 – 1] Guy Demel
71‘ [1 – 2] Steven Gerrard (11 m)

Anglijos futbolo lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Liverpool“ 33 23 5 5 90:40 74

2. „Chelsea“ 33 22 6 5 65:24 72

3. „Manchester City“ 31 22 4 5 84:29 70

4. „Arsenal“ 33 19 7 7 56:40 64

5. „Everton“ 32 18 9 5 52:31 63

6. „Manchester United“ 33 17 6 10 56:38 57

7. „Tottenham Hotspur“ 32 17 5 10 40:44 56

8. „Southampton“ 33 13 9 11 50:44 48