Netikėtumų vakaras Anglijos „Premier“ lygoje: „Manchester United“ vėl pralaimėjo, „Everton“ vartininkas pelnė įvartį

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos paskutinės XX turo rungtynės. Staigmeną pateikė „Newcastle United“ klubas, jis net 3:0 nugalėjo čempionų titulą ginančią „Manchester United“ vienuolikę.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo pirmoji „Newcastle United“ pergalė prieš „raudonuosius velnius“ per pastaruosius 10 metų.

33 minutę šeimininkus į priekį išvedė Demba Ba, 47 minutę rezultatą padidino Yohanas Cabaye, o rungtynėms baigiantis kamuolį į savus vartus nukreipė Philas Jonesas.

Tai antrasis „Manchester United“ pralaimėjimas iš eilės. Gruodžio 31 dieną Alexo Fergusono auklėtiniai 2:3 nusileido „Blackburn“ futbolininkams.

„Newcastle“ pergalė leido „Manchester City“ ekipai (48 taškai) išsaugoti absoliučios lyderės poziciją. Tuo metu „Manchester United“ (45 taškai) pasivyti gali Londono „Tottenham“ klubas (42 taškai), kuris yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau. „Newcastle“ (33 taškai) išliko septintoje pozicijoje.

Kitose trečiadienio rungtynėse „Bolton“ išvykoje 2:1 palaužė Liverpulio „Everton“ ekipą. Visi trys įvarčiai buvo pelnyti per 15 antrojo kėlinio minučių.

63 minutę šeimininkus į priekį išvedė... vartininkas Timas Howardas. Jis kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė smūgiu nuo savo baudos aikštelės.

Vis dėlto kuriozinis įvartis pergalės „Everton“ ekipai neatnešė. 67 minutę Davidas N'Gogas rezultatą išlygino, o 78 minutę „Bolton“ gynėjas Gary Cahillas pelnė trečią ir paskutinį rungtynių įvartį.

Ši pergalė leido „Bolton“ ekipai iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos pakilti į 18-ąją. „Everton“ yra 11 vietoje.