Neymaras aplenkė Ronaldo, Argentina pagaliau laimėjo Bolivijos aukštikalnėse

Pietų Amerikoje tęsiasi 2022-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos kovos. Po dviejų turų turnyro lyderėmis yra Brazilijos ir Argentinos rinktinės.

Abi šios komandos šventė antrąsias pergales ir pirmauja turnyre.

Brazilijos komanda svečiuose 4:2 nugalėjo Peru futbolininkus, o mačo žvaigžde tapo Neymaras, įmušęs net tris įvarčius. Dar vieną taiklų smūgį pridėjo Richarlisonas.

28-erių Neymaras atstovaudamas savo rinktinei jau yra įmušęs 64 įvarčius, aplenkė Ronaldo ir dabar atsilieka tik nuo legendinio Pele.

Vieną iš savo įmuštų įvarčių Neymaras paskyrė būtent Ronaldo, pirštais parodydamas 9-ąją numerį.

Iki Pele rezultato po puikaus pasirodymo Limoje Neymarui tetrūksta 13 taiklių smūgių.

Kiek anksčiau sunkią pergalę iškovojo Argentinos rinktinė, kuri svečiuose 2:1 sugebėjo nugalėti Boliviją.

La Paso aukštikalnėse argentiniečiai nebuvo laimėję nuo 2005-ųjų.

Kai 24-ąją minutę Marcelo Martinsas išvedė šeimininkus į priekį, atrodė, kad įprastas scenarijus pasikartos ir šį kartą. Tačiau 3,6 km virš jūros lygio vykusiame mače svečiai sugebėjo atsitiesti.

Pirmo kėlinio pabaigoje Lautaro Martinezas sugebėjo išlyginti rezultatą ir tai buvo pirmasis kartais nuo 2016-ųjų, kai Argentinai pasaulio čempionato atrankoje įvartį įmušė kitas žaidėjas, o ne L.Messi.

79-ąją minutę L.Messi atliko perdavimą tam pačiam L.Martinezui, šis šaltakraujiškai asistavo Joaquinui Correa ir išplėšė svečiams pergalę.

Kitose antrojo turo rungtynėse Kolumbija 2:2 svečiuose sužaidė su Čile, Urugvajus 2:4 pralaimėjo Ekvadorui, o Paragvajus 1:0 varžovų aikštėje laimėjo prieš Venesuelą.