Nutrūko įspūdinga Jose Mourinho ir Madrido „Real“ nepralaimėtų rungtynių serija namuose

Netikėtą pralaimėjimą Ispanijos futbolo čempionate patyrė karališkasis Madrido „Real“ klubas. Jose Mourinho auklėtiniai 0:1 nusileido Chichono „Sporting“ ekipai. Šis pralaimėjimas nutraukė devynerius metus trukusią J.Mourinho nepralaimėtų rungtynių seriją namuose ir beveik metus trukusią „Real“ seriją Santjago „Bernabeu“ stadione.
Jose Mourinho nutraukė pergalių seriją
Jose Mourinho nutraukė pergalių seriją / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje nei vienai, nei kitai ekipai pasižymėti nepavyko, nors kamuolio kontrolė priklausė šeimininkams. Vos keletą kartų į vartų plotą pirmajame kėlinyje smūgiavę Madrido futbolininkai, vangiai pradėjo ir antrąją rungtynių dalį.

Pirmasis ir vienintelis mačo įvartis į Ikero Casillaso vartus krito 78 minutę, kai pasižymėjo saugas Miguelis de las Cuevas.

Po praleisto įvarčio, svečių baudos aikštelėje užvirė tikras chaosas. Šeimininkai visomis jėgomis bandė nuginkluoti „Sporting“ vartininką, tačiau jų pastangos buvo bevaisės.

Paskutinį kartą Madrido ekipa „Bernabeu“ stadione pralaimėjimą patyrė 2010 metais balandžio 4 dieną.

Jose Mourinho įspūdingas rekordas truko devynerius metus – portugalas namų rungtynėse nacionalinėse šalių lygoje nepralaimėjo nuo 2002 metų vasario 23 dienos.

Madrido „Real“ futbolininkai turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą ir dar labiau sukomplikavo savo šansus šį sezoną triumfuoti „Primera“ lygoje.

Su 73 taškais, „Real“ klubas užima antrąją vietą turnyrinėje lentelėje, nuo lyderės „Barcelona“ ekipos jis atsilieka penkiais taškais.

Po netikėtos pergalės „Sporting“ kyla į 11 vietą turnyrinėje lentelėje.