Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai neprilygo Suomijos čempionams Helsinkio HJK

„Ekrano“ futbolo klubo trenerių štabas lieka nepakitęs
tst-foto.lt nuotr. / „Ekrano“ vyr. trenerio Valdo Urbono (centre) auklėtiniai patyrė dar vieną nesėkmę.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos čempionas Panevėžio „Ekrano“ futbolo klubas patyrė antrąjį pralaimėjimą Sankt Peterburge (Rusija) vykstančiame tradiciniame „Sandraugos“ turnyre.

Valdo Urbono auklėtiniai antradienį rezultatu 1:4 (0:2) neprilygo stipriausiai Suomijos vienuolikei Helsinkio HJK.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Dawda Bahas (29 min.), Jarno Parikka (41 min.), R.Skapini (56 min.) ir D.Jobe (90 min.).

Garbės įvarčio panevėžiečių gretose autorius – Marko Andjelkovičius (64 min.).

Per tris žaistus mačus surinkęs 1 tašką „Ekranas“ baigė kovas D grupėje. Panevėžiečių tolesnį likimą „Sandraugos“ turnyre nulems Rusijos jaunimo rinktinės ir Kijevo „Dinamo“ dublerių akistata.

Jeigu „Dinamo“ dubleriai prieš be konkurencijos turnyre dalyvaujančią Rusijos jaunimo rinktinę iškovos bent vieną tašką, jie pateks į ketvirtfinalį.

„Dinamo“ dublerių pralaimėjimo atveju, „Ekrano“ ateitis priklausys nuo įmuštų ir praleistų įvarčių santykio. Šiuo metu jis yra minus penki (4:9). Tuo tarpu „Dinamo“ dublerių – minus vienas (1:2).

D grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. *Rusijos jaunimo rinktinė                        2 2 0 0 5:2 6
2. Helsinkio HJK                                   2 1 0 1 1:1 3
3. Kijevo „Dinamo–2“                               2 0 1 1 1:2 1
4. Panevėžio „Ekranas“                             2 0 1 1 3:5 1

* – Rusijos jaunimo rinktinė turnyre dalyvauja be konkurencijos ir į ketvirtfinalį, kuriame žais po dvi geriausias grupių ekipas, nepateks.

Sankt Peterburge (Rusija) vykstančiame šešiolikos komandų „Sandraugos“ futbolo turnyro antrąja atkrintamųjų varžybų dalyve tapo Dušanbės „Istiklol“ (Tadžikistanas) vienuolikė.

Tai paaiškėjo antradienį, pasibaigus A grupės turnyrui.

Trečiajame ture „Istiklol“ futbolininkai 5:0 sutriuškino Kočkor–Atos „Neftči“ (Kirgizija) ekipą ir, surinkę 4 taškus, dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio aplenkė už ketvirtfinalio ribų likusią Moldovos vicečempionę Rybnicos „Iskra–Stal“ komandą, kuri 0:1 nusileido pirmą vietą grupėje užėmusiam bei anksčiau vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrinusiam Azerbaidžano čempionui Baku „Inter“ klubui.

„Inter“ ir „Istiklol“ vienuolikių varžovės „Sandraugos“ turnyro ketvirtfinalyje paaiškės po B grupės trečiojo turo susitikimų, kuriuose Rygos „Skonto“ (Latvija) žaidžia su Kustanajaus „Tobol“ (Kazachstanas) ekipa, o Jerevano „Mika“ (Armėnija) – su Taškento „Bunedkor“ (Uzbekistanas) klubu.

Galutinė A grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Baku „Inter“ (Azerbaidžanas)                    3 3 0 0 7:0 9
2. Dušanbės „Istiklol“ (Tadžikistanas)             3 1 1 1 6:4 4
3. Rybnicos „Iskra–Stal“(Moldova)                  3 1 1 1 2:2 4
4. Kočkor–Atos „Neftči“ (Kirgizija)                3 0 0 3 0:9 0

B grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Rygos „Skonto“ (Latvija)                        2 1 1 0 3:1 4
2. Kustanajaus „Tobol“ (Kazachstanas)              2 1 1 0 4:3 4
3. Taškento „Bunedkor“ (Uzbekistanas)              2 0 1 1 2:3 1
4. Jerevano „Mika“ (Armėnija)                      2 0 1 1 2:4 1

C grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Soligorsko „Šachtior“ (Baltarusija)             2 1 1 0 3:2 4
2. Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)               2 1 1 0 2:1 4
3. Talino „Flora“ (Estija)                         2 1 0 1 3:1 3
4. Balkanabado „Nebitči“ (Turkmėnija)              2 0 0 2 1:5 0

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką