Paragvajaus futbolininkas mėgino uždusinti teisėją (video)

Čilės antrojo futbolo diviziono čempionate paragvajietis Jose Pedrozo per rungtynes su „Deportes Concepcion“ bandė rankomis uždusinti aikštės teisėją Marcelo Mirandą. Futbolininkas nesusivaldė, kai gavo antrąją geltonąją kortelę ir turėjo palikti aikštę, praneša ispanų agentūra EFE.
Žaidėjas mėgino smaugti teisėją
Žaidėjas mėgino smaugti teisėją. / Iškarpa iš "Youtube"
Temos: 2 Smaugimas Čilė

Prieš šį incidentą dar vyko įdomi 11 metrų baudinių serija į vienus vartus. Rungtynių 76-ą minutę 1:0 pirmaujant „Deportes Concepcion“ ekipai į „Rangers“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Pirmuoju mėginimu Patricio Almendra pelnė įvartį, tačiau teisėjas jo neįskaitė, nes futbolininko komandos draugai per anksti žengė į baudos aikštelę.

Antras mėginimas buvo nesėkmingas – vartininkas smūgį atrėmė, bet arbitras vėl liepė kartoti 11 metrų baudinį, nes vartininkas iki smūgio judėjo ant vartų linijos. Trečią kartą mušti baudinį P.Almendras atsisakė, jį pakeitė Hamiltonas Ricardas. Šio smūgį vartininkas vėl atrėmė, bet teisėjas dar kartą liepė mušti, nes vartininkas vėl judėjo ant vartų linijos. Pakartotinis H.Ricardo įvartis buvo taiklus.

„Rangers“ komanda prieštaravo tokiems teisėjo sprendimams, tačiau varžovai jau pirmavo 2:0. Po minutės antrąją geltonąją kortelę teisėjas parodė Jose Pedrozo ir šis pamėgino savaip atsilyginti – iš nugaros ėmė smaugti arbitrą. Teisėją išgelbėjo kiti futbolininkai. Rungtynės baigėsi „Deportes Concepcion“ pergale rezultatu 3:0.