Zlatanas Ibrahimovičius
„Scanpix“ nuotr. / Zlatanas Ibrahimovičius
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Paryžiaus „Saint Germain“ futbolininkai Prancūzijos čempionate iškovojo jau 17-ąją pergalę ir dar labiau atitrūko nuo artimiausių persekiotojų turnyrinėje lentelėje. Penktadienį vakare 25-ojo „Ligue 1“ pirmenybių turo rungtynėse PSG ekipa namuose 3:0 sutriuškino „Valenciennes“ futbolininkus.

Jau 18-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Ezequelis Lavezzi, o po pertraukos 50-ąją min. rezultatą padvigubino Zlatanas Ibrahimovičius.

Rezultatas tapo triuškinamas, kuomet 52-ąją min. gynėjas Gary Kagelmacheriui įsimušė į savo vartus.

Po šio mačo PSG pranašumas prieš „Monaco“ išaugo iki 8 taškų. Savo turo rungtynes pastaroji ekipa žais šeštadienį. Komandos laukia mačas svečiuose su „Bastia“ futbolininkais.