Pasaulio čempionato atranka: Brazilija ir be Neymaro pakilo į pirmąją vietą

Brazilijos futbolo rinktinė 2:0 svečiuose palaužė Venesuelos vienuolikę ir 2018 metų pasaulio čempionato atrankos varžybų Pietų Amerikos zonoje pakilo į pirmąją vietą.
Brazilijos futbolo rinktinė
Brazilijos futbolo rinktinė / „Scanpix“ nuotr.

Įvarčius be Neymaro žaidusiems brazilams pelnė Gabrielis Jesusas (8 min.) ir Willianas (53 min.).

Kiek netikėtą pralaimėjimą patyrė Argentina, savo aikštėje 0:1 nusileidusi Paragvajui. Pergalingo įvarčio autorius – 18-ąją minutę pasižymėjęs Derlisas Gonzalezas.

Tiesa, Argentinos ekipoje nebuvo kapitono Lionelio Messi, o 47-ąją minutę Sergio Aguero nepasinaudojo puikia proga išlyginti rezultatą, nes nerealizavo 11 metrų baudinio.

Venesuela – Brazilija 0:2
8' [0:1] Gabrielis Jesusas
53' [0:2] Willianas

Argentina – Paragvajus 0:1
18' [0:1] Derlisas Gonzalezas
47' Sergio Aguero (Argentina) nerealizavo 11 metrų baudinio

Čilė – Peru 2:1
10' [1:0] Arturo Vidalis
76' [1:1] Edisonas Floresas
85' [2:1] Arturo Vidalis

Bolivija – Ekvadoras 2:2
4' [1:0] Pablo Escobaras
43' [2:0] Pablo Escobaras
48' [2:1] Enneras Valencia
89' [2:2] Enneras Valencia
79' Luisas Andreass Caicedo de la Cruzas (Ekvadoras) gavo raudoną kortelę

Kolumbija – Urugvajus 2:2
15' [1:0] Abelis Aguilaras
27' [1:1] Cristianas Rodriguezas
73' [1:2] Luisas Suarezas
84' [2:2] Yerry Mina