Paskutinę teisėjo pridėtą minutę įvartį praleidęs „Leicester City“ suklupo prieš „Arsenal“

Skaniausiu savaitgalio „Premier“ lygos saldainiu praminta „Leicester City“ ir „Arsenal“ komandų dvikova žiūrovams padovanojo įsimintiną reginį. Gynyboje visą antrą kėlinį plušėti ir prakaitą lieti turėjusios „lapės“ paskutinę teisėjo pridėtą minutę patyrė skaudžią nesėkmę 1:2.
Londono „Arsenal“ futbolininkai
Londono „Arsenal“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje kova vyko permainingai, tačiau vienintelį įvartį jame pelnė „Leicester“ klubas. Baudos aikštelėje klaidinamais judesiais varžovą apgavęs rezultatyviausias „Premier“ lygos žaidėjas Jamie Vardy uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį pats sėkmingai realizavo.

Antrame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojom ir padai svilti pradėjo jau „lapėms“. Claudio Ranieri auklėtinių reikalus dar labiau komplikavo 55-ą minutę raudoną kortelę gavęs Danny’is Simpsonas.

Įpusėjus kėliniui „Arsenal“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą. 70-ą minutę po Olivier Giroud tikslaus perdavimo įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Theo Walcottas.

Tuo „Leicester“ bėdos nesibaigė. Londono klubas nė kiek neatlėgo ir toliau iki varžybų pabaigos grasino Kaspero Schmeichelio vartams.

Lemtingąja tapo penktoji teisėjo pridėta minutė. Po puikaus Mesuto Ozilo aukšto perdavimo "lapėms" antausį skėlė ilgai traumą gydęsis Danny Welbeckas.

Skaudžią nesėkmę patyręs „Leicester“ klubas išlieka „Premier“ lygos lyderis. Tuo tarpu Londono „Arsenal“ ekipa pakilo į antrą turnyrinės lentelės vietą, tačiau iš ten juos išstumti galimybę turės „Tottenham Hotspur“ futbolininkai, kurie sekmadienį ginklus surems su „Manchester City“ ekipa.