Čempionų lygos atranka: „Arsenal“ lygiosios ir Giedriaus Arlauskio klubo pergalė

Antradienį buvo sužaistos pirmosios atkrintamosios rungtynės dėl patekimo į Čempionų lygą. Londono „Arsenal“ klubas Stambule nesugebėjo palaužti vietos „Besiktas“ ekipos. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0. Pergalę iškovojo Giedriaus Arlauskio klubas.
„Arsenal“ – „Besiktas“
„Arsenal“ – „Besiktas“ / „Scanpix“ nuotr.

„Besiktas“ ekipa turėjo progą pasižymėti pačioje rungtynių pradžioje, kai pavojingai  nuo vidurio linijos smūgiavo Demba Ba.

80-ąją minutę „Arsenal“ liko dešimtiese, kai Aaronas Ramsey užsidirbo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę.

Giedriaus Arlauskio Bukarešto „Steaua“ klubas 1:0 nugalėjo „Ludogorets“. Įvartį 88-ąją minutę įmušė Alexandru Chipciu.

Atsakomosios rungtynės bus sužaistos kitą savaitę.