Per plauką: žaidėjo netekęs „Arsenal“ išsigelbėjo paskutinę minutę

Sekmadienio Anglijos „Premier“ lygos 22-ojo turo rungtynėse Londone „Arsenal“ 2:1 palaužė „Burnley“ ekipą.
„Arsenal“ futbolininkai
„Arsenal“ futbolininkai / „Scanpix“/AP nuotr.

59-ąją minutę pirmąjį rungtynių įvartį galva įmušė Shkodranas Mustafi. Tai buvo pirmasis futbolininko įvartis Londono klube.

65-ąją minutę „Arsenal“ liko dešimtyje, kai iš aikštės buvo pašalintas Granitas Xhaka. Tai buvo jau antra futbolininko raudona kortelė šiame sezone.

Jau per pridėtą rungtynių laiką Francis Coquelinas neleistinai stabdė varžovą ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Arsenal“ vartus. Jį realizavo Andre Gray.

Tačiau teisėjas buvo pridėjęs net septynias minutes ir paskutinę akimirką šeimininkai išsigelbėjo. Teisėjas paskyrė dar vieną baudinį ir jį realizavo Alexis Sanchezas.

Londono klubas su 47 taškais pakilo į antrąją čempionato vietą.

„Burnley“ ekipa su 23 taškais rikiuojasi dvylikta.