2011 12 11 /00:57

Permainingame „El Clasico“ spektaklyje „Barcelona“ nutraukė Madrido „Real“ pergalių seriją

Madrido „Real“ pasaka nutrūko. Penkiolikos iš eilės įvairiuose turnyruose laimėtų rungtynių serija Jose Mourinho auklėtiniams baigėsi „El Clasico“ mūšyje. 3:1 – tokiu rezultatu Ispanijos grandų mače pergalę šventė „Barcelona“.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis įvartis krito jau pirmąją susitikimo minutę. Suklydus „Barcelonos“ vartininkui Victorui Valdesui, pasižymėjo Karimas Benzema, ir „Real“ išsiveržė į priekį – 1:0.

Nors didžiąją laiko dalį pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Real“ futbolininkams, „Barsa“ 30-ą minutę po žaibiškos atakos rezultatą išlygino. Po Lionelio Messi perdavimo kamuolį į šeimininkų vartus pasiuntė Alexis Sanchesas – 1:1.

Antrojo kėlinio pradžioje buvo pelnytas trečiasis įvartis, o šeimininkai atsidūrė nokdaune. Po Xavi tolimo smūgio 53 minutę kamuolys, atsimušęs nuo Marcelo, pakeitė kryptį ir įlėkė į Ikero Casillaso vartus. „Barcelona“ jau pirmauja 1:2.

Praleidęs antrą įvartį „Real“ surengė keletą pavojingų atakų. Ypač gerą progą pasižymėti turėjo Cristiano Ronaldo, po kurio smūgio galva kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Netrukus po to „Barcelona“ surengė greitą ataką dešiniuoju kraštu ir po perdavimo į baudos aikštelę smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntė Cescas Fabregasas – 1:3.

Po šios pergalės turnyrinėje Ispanijos čempionato lentelėje „Barcelona“ pavijo „Real“ klubą. Tiesa, katalonai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau.

„Barcelonos“ treneris Pepas Guardiola spaudos konferencijoje patikino, kad „Real“ nuopolio po šio mačo nesitiki. „Nemanau, kad šis pralaimėjimas psichologiškais sugniuždys „Real“ komandą. Laukia atostogos, jie šiek tiek pailsės ir toliau skins savo pergales.“

O štai J.Mourinho kalbėjo apie tai, kad katalonų pergalę lėmė ne kas kitas, o tik sėkmė.

„Real“ sudėtis: Casillas, Coentrao, Pepe, Sergio Ramosas, Marcelo, Xabi Alonso, Lass, Di Maria, Ozilas, Ronaldo, Benzema.

„Barcelonos“ sudėtis: Valdesas, Alvesas, Pique, Puyolis, Abidails, Busquetsas, Xavi, Iniesta,  Fabregasas, Messi, Alexis.