Permirkę „Barcelona“ futbolininkai pasiekė svarbią pergalę prieš „Sevilla“

Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos keturios „Primera“ čempionato XXIII-ojo turo rungtynės.
„Barcelona“ futbolininkai
„Barcelona“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prastomis oro sąlygomis Sevilijoje susitiko vietos „Sevilla“ ir „Barcelona“. Po permainingos kovos pergalę rezultatu 4:1 iškovojo Gerardo Martino auklėtiniai.

Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai, kuomet po tikslaus Vitolo perdavimo puikų įvartį pelnė Alberto Moreno. Rezultatą 34-ąją minutę Ispanijos čempionai išlygino, o pasižymėjo Alexis Sanchezas.

Artėjant kėliniui į pabaigą argentinietis Lionelis Messi išvedė „Barcelona“ į priekį, o antrajame kėlinyje tas pats puolėjas dar kartą nubaudė varžovų vartininką.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo po keitimo pasirodęs Cescas Fabregasas, o ispanui įvartį pelnyti padėjo A.Sanchezas. Per likusias kelias minutes daugiau įvarčių nebuvo pelnyta.

Po šio turo „Primera“ čempionate yra trys lyderiai, kurie turi surinkę po lygiai taškų. Tai – „Barcelona“ ir Madrido komandos „Real“ bei „Atletico“.