Pirmasis „El Clasico“ mūšis tarp „Real“ ir „Barcelona“ nugalėtojo neišaiškino

Ispanijos futbolo gerbėjai po pertraukos sulaukė pirmosios ir intriguojančios „El Clasico“ dvikovos. Pirmosiose šalies Super taurės rungtynėse Madride tarp „Real” ir „Barcelona” ekipų užfiksuotos rezultatyvios lygiosios 2:2.
Rungtynės baigėsi lygiosiomis
Rungtynės baigėsi lygiosiomis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai, kurie ilgą laiką dominavo aikštėje, į priekį išsiveržė 13 minutę, kai kamuolį į tinklą pasiuntė vokietis Mesutas Ozilas.

Įprastas katalonų perdavimais grįstas žaidimas strigo, tačiau individualus meistriškumas leido ne tik išlyginti, bet ir persverti santykį – pirmajame kėlinyje tai padarė Davidas Villa bei Lionelis Messi.

Tačiau „Real“ išvengė pralaimėjimo, kai 54 minutę smūgiu pažeme pasižymėjo Xabi Alonso.

Artėjant rungtynių pabaigai Mourinho auklėtiniai ir toliau nesiliovė atakuoti bei ne kartą grasino svečių vartininkui Victorui Valdesui, tačiau pastarasis su visais „Real“ futbolininkų atliktais smūgiais susitvarkydavo.

Atsakomosios komandų rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 17 dieną „Camp Nou“ stadione.

Be to, minėtose rungtynėse į aikštę su Ispanijos čempionų marškinėliais gali pirmą kartą išbėgti Cescas Fabregasas, kuris artimiausiu metu padės parašą ant sutarties lapo.

Madrido „Real“ 2 – 2 „Barcelona“
13' [1 – 0] M.Ozil
36' [1 – 1] D.Villa
45' [1 – 2] L.Messi
54' [2 – 2] X.Alonso

23-ą kartą dėl Ispanijos supertaurės kovojanti „Barcelona“ šiuo trofėjumi džiaugėsi trylika kartų, tarp jų ir dvejus paskutiniuosius metus, o tryliktą kartą dėl pirmojo sezono prizo kovojantis Madrido „Real“ klubas šalies supertaurę laimėjo devynis kartus, tačiau paskutinį sykį tik 2008-aisiais.