Pirmasis Jankausko įvartis JAV futbolo lygoje

Edgaras Jankauskas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Edgaras Jankauskas
Šaltinis: BNS
0

Pirmąjį įvartį JAV futbolo lygos (USA Major League Soccer) rungtynėse įmušė Edgaras Jankauskas, o jo Foksboro „New England Revolution“ klubas šeštadienį susitikimą namuose su „Toronto FC“ ekipa baigė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Svečiai pirmavo po Dwayne'o De Rosario (34 min.) taiklaus smūgio, o visą susitikimą žaidęs puolėjas iš Lietuvos antrajame kėlinyje (76 min.) išlygino rezultatą.

Beje, rungtynes „Toronto FC“ vienuolikė baigė ne visos sudėties – 50 minutę raudonoji kortelė buvo parodyta Chadui Barrettui.

Iškovoję 24-ą tašką 17-osiose rungtynėse „New England Revolution“ futbolininkai lieka penktoje Rytų konferencijos vietoje, o trejomis rungtynėmis daugiau žaidęs „Toronto FC“ klubas su 27 taškais yra ketvirtas.

Septynių komandų Rytų konferencijos turnyre pirmauja Kolambuso „Columbus Crew“ klubas – 33 taškai po 20 rungtynių.