Pirmoji „Chelsea“ pergalė Anglijos futbolo čempionate

Londono „Chelsea“ iškovojo pirmąją pergalę naujajame Anglijos futbolo čempionate („Premier“ lygoje).
Pergalingą įvartį pelnė Florentas Malouda.
Pergalingą įvartį pelnė Florentas Malouda. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Londono Chelsea

Andre Villas Boaso auklėtiniai namuose po nelengvos kovos 2:1 (0:1) palaužė „West Bromwich Albion“ ekipą.

Pastaroji antrą sykį pralaimėjo favoritams – prieš savaitę suklupta buvo prieš „Manchester United“. Įdomu tai, jog abu kartus Roy Hodgsono auklėtiniai prieš lyderius pirmavo, bet neišlaikė pranašumo.

„Stamford Bridge“ stadione šeštadienį „West Bromwich Albion“ kamuolį į tinklą pasiuntė jau 4 minutę, kai, pasinaudojęs gynėjo Alexo klaida, pasižymėjo Shane'as Longas.

„Chelsea“ žaidimas pirmajame kėlinyje turėjo kelti nerimą sirgaliams, bet antrajame kėlinyje Londono komanda atakavo kur kas aktyviau ir netrukus tai davė vaisių.

53 minutę pusiausvyrą po rikošeto atstatė Nicolasas Anelka, o 83 minutę po Jose Bosingwos perdavimo varžovų vartininką nuginklavo Florentas Malouda.

Po šios pergalės „Chelsea“ pavijo lygos lyderius – Birmingamo „Aston Villa“, „Liverpool“ ir „Newcastle United“ klubus. Po dviejų mačų visi turi surinkę po 4 taškus.

Kaip jau rašėme, kitose šeštadienį vykusiose rungtynėse „Liverpool“ išvykoje 2:0 pranoko Londono „Arsenal“.

Kiti rezultatai

„Sunderland“ 0 1 „Newcastle United“
89' iš aikštės pašalintas P.Bardsley 62' [0 – 1] R.Tayloras
Birmingemo „Aston Villa“ 3 1 „Blackburn Rovers“
12' [1 – 0] G.Agbonlahoras
25' [2 – 0] E.Heskey
68' [3 – 1] D.Bentas
52' [2 – 1] M.G.Pedersenas
Liverpulio „Everton“ 0 1 „Queens Park Rangers“
  31' [0 – 1] T.Smithas
„Swansea“ 0 0 „Wigan“
  73' B.Watsonas nerealizavo 11 m baudinio