Po 11 metrų baudinių loterijos Londono „Chelsea“ eliminuota iš FA taurės (video, nuotraukos)

Anglijos FA taurėje šeštadienio vakarą žaidžiamos atsakomosios varžybos. Pirmasis susitikimas vyko tarp vietos Londono „Chelsea” ir Liverpulio „Everton” ekipos futbolininkų. Nugalėtojai paaiškėjo tik po 11 metrų baudinių serijos, kurioje sėkmė lydėjo svečius.
Triumfuojantis komandos kapitonas Philas Neville
Triumfuojantis komandos kapitonas Philas Neville / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Pirmosios rungtynės Liverpulyje tarp šių komandų baigėsi lygiosiomis 1-1, todėl kova persikėlė į Londoną, kur šiokį tokį pranašumą žaisdami savo žiūrovų akivaizdoje turėjo „Chelsea” žaidėjai.

Pagrindinis rungtynių laikas „Stamford Bridge” stadione baigėsi be įvarčių. Nei viena, nei kita ekipa realių šansų pasižymėti neturėjo, todėl galima sakyti, jog toks rezultatas buvo dėsningas.

Taigi nugalėtojui nepaaiškėjus per pagrindinį mačo laiką, buvo žaidžiamas pratęsimas. Jo metu krito įvartis į „Everton” vartininko Timo Howardo vartus, kuomet 104-ą minutę Didieras Drogba perdavė kamuolį Frankui Lampardui, o jis pelnė įvartį.

„Everton” komanda rankų nenuleido ir pačioje pratęsimo pabaigoje, 119-ą minutę rezultatą išlygino, kai baudos smūgį realizavo Leightonas Bainesas.

Taigi nugalėtojui nepaaiškėjus ir po pratęsimo buvo mušami vienuolikos metrų baudiniai, kuriuos 4-3 laimėjo „Everton” ir pateko į kitą etapą.

Rezultatai:

„Chelsea” 1 - 1 „Everton” * (po pratęsimo)
(Pirmas mačas 1-1, bendras rezultatas 2-2, 11 m. baudiniai 3-4)
104' [1 - 0] Frank Lampard
119' [1 - 1] Leighton Baines