Po lygiųjų Rusijos pirmajame futbolo divizione Tomo Mikuckio ekipa užima penktąją poziciją

32-ąjį tašką devynioliktose Rusijos pirmojo futbolo diviziono rungtynėse iškovojo penktą vietą septyniolikos ekipų turnyre užimantis Chabarovsko „SKA-Energija“ klubas, pirmadienį išvykoje mačą su vienuoliktojoje pozicijoje esančia Krasnojarsko „Jenisej“ (21 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0).
Tomas Mikuckis
Tomas Mikuckis / V.Januškos/LFF.lt nuotr.

Visas rungtynes Chabarovsko vienuolikės gretose žaidė Tomas Mikuckis.

Svečiai šiose rungtynėse pirmavo po Aleksandro Radčenkos (18 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Sergejus Piatnikovas (74 min.).

29-ąjį tašką dvidešimtosiose rungtynėse iškovojo į devintąją poziciją nukritusi Vido Alunderio bei Roberto Poškaus Novosibirsko „Sibir“ vienuolikė, išvykoje nesugebėjusi įveikti lygos autsaiderės „Chimki“ (11 tšk.) komandos – lygiosios 0:0.

V. Alunderis žaidė visą susitikimą, o R. Poškus 74-ą minutę vietą aikštėje užleido Igoriui Ševčenkai.

Susitikimą „Sibir“ klubas baigė be pašalinto iš aikštės Matijos Šipičiaus (62 min.), o šeimininkus į priekį išvesti galėjęs Sergejus Danilovskis 68-ą minutę nerealizavo 11 metrų baudinio.

Septintąją nesėkmę 19-ajame mače patyrė dvyliktoje vietoje esanti Maskvos „Torpedo“ (20 tšk.) vienuolikė, kurioje nebuvo registruotas besigydantis vartininkas Saulius Klevinskas. „Torpedo“ futbolininkai svečiuose 2:3 (2:0) nusileido į keturioliktąją pociziją pakilusiai Jaroslavlio „Šinnik“ (17 tšk.) ekipai.

Čempionate pirmauja Tomsko „Tomj“ (48 tšk.) komanda, lenkianti Jekaterinburgo „Ural“ (42 tšk.) klubą bei Nižnekamsko „Neftechimik“ (35 taškai) futbolininkus.