Po traumos grįžęs Deividas Matulevičius įmušė įvartį į Rumunijos futbolo čempionato lyderio vartus

Deivydas Matulevičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Deivydas Matulevičius
Šaltinis: BNS
0

44-ąjį tašką Rumunijos futbolo pirmenybių 32-ojo turo rungtynėse iškovojo septintąją vietą užimantis Deivido Matulevičiaus Tirgu Žiu „Pandurii“ klubas, pirmadienį svečiuose sužaidęs lygiosiomis 2:2 (0:2) su čempiono titulą jau užsitikrinusia Bukarešto „Steaua“ (75 tšk.).

Dar neįpusėjus kėliniui po tikslių Claudiu Keseru (8 min. iš 11 m baudinio) ir Gabrielio Iancu (18 min.) smūgių šeimininkai jau pirmavo 2:0, tačiau 38-ą minutę liko nepilnos sudėties – iš aikštės buvo pašalintas Federico Piovaccaris.

Antrojo kėlinio pradžioje (47 min.) visą susitikimą žaidęs lietuvis įmušė savo septintąjį įvartį šiame sezone ir sušvelnino rezultatą, o vėliau Danas Nistoras (72 min.) įmušė ir išlyginamąjį įvartį.

Antrąją vietą Rumunijos pirmenybėse užima Džurdžu „Astra“ (66 tšk.) futbolininkai, trečiąją vartininko Povilo Valinčiaus Ploješčio „Petrolul“ (64 tšk.) klubas. Abi šios komandos jau užsitikino čempionato medalius, tačiau tęsia kovą dėl sidabro.

Vartininko Vytauto Černiausko „Vaslui“ (51 tšk.) vienuolikė užima penktąją vietą, Aurimo Vertelio „FC SA Botošani“ (42 tšk.) klubas lieka aštuntas, Vaido Slavicko Piatros Niamco „Cehlaul“ (38 tšk.) ekipa yra vienuolikta, o vartininko Tado Simaičio Galačio „Otelul“ (37 taškai) komanda – trylikta.