Po trijų metų pertraukos „Roma“ įveikė „Inter“ ekipą Milane

Po daugiau nei trijų metų pertraukos „Roma“ išvykoje nukovė Milano „Inter“ vienuolikę. Italijos „Serie A“ 26-to turo rungtynėse „Roma“ iškovojo pergalę rezultatu 3:1.
Radja Nainggolanas
Radja Nainggolanas / „Scanpix“ nuotr.

Radja Nainggolanas 12 minutę išvedė svečius į priekį, o 56 minutę rezultatą padidino. 81 minutę Mauro Icardi grąžino „Inter“ ekipai viltį, tačiau ją 85 minutę sužlugdė 11 metrų baudinį realizavęs Diego Perotti.

Tai ketvirtoji iš eilės „Roma“ pergalė „Serie A“ lygoje. Per šias ketverias rungtynes Romos futbolininkai pelnė 13 ir praleido 2 įvarčius.

Paskutinį kartą pergalę Milane prieš „Inter“ klubą „Roma“ buvo pasiekusi 2013 metų spalį.

„Roma“ su 59 taškais užima antrą vietą, o „Inter“ klubas žengia šeštas – jo sąskaitoje 48 taškai. „Serie A“ pirmauja 66 taškus turintis Turino „Juventus“ klubas, savaitgalį šventęs pergalę 2:0 prieš „Empoli“ vienuolikę.