Po triuškinančios pergalės „Barcelona“ susigrąžino „Primera“ lyderės vietą

Ispanijoje šeštadienį tęsiasi 18-asis nacionalinių futbolo pirmenybių turas, kuriame „Primera“ lygos lyderių poziciją susigrąžino „Barcelona“ futbolininkai.
Alexis Sanchezas
Alexis Sanchezas / „Scanpix“ nuotr.

Katalonai savo aikštėje net 4:0 (2:0) sutriuškino 15-oje vietoje po mačo likusią „Elche“ vienuolikę. Verta paminėti, kad nugalėtojams vis dar negali padėti traumuotas Lionelis Messi, be to, treneris leido atsikvėpti ir Neymarui – jis žaidė tik 10 minučių.

Vis dėlto, komandos lyderius puikiai pavadavo kiti puolėjai. Pirmasis rungtynėse 6-ąją minutę pasižymėjo Alexis Sanchezas, o jau 13 min. įvartį pelnė ir Pedro.

Visą kėlinį „Barca“ daug spaudė varžovus ir surengė ne vieną pavojingą ataką, tačiau iki pertraukos daugiau nepasižymėjo.

Antrojo kėlinio pradžioje į „Elche“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, tačiau jo nesugebėjo realizuoti Xavi.

Tačiau kėlinio viduryje vėl prabilo čilietis A.Sanchezas. 63 min. jam perdavimo nepagailėjo Pedro, o 69 min. A.Sanchezas įmušė meistrišką baudos smūgį.

Po pergalės katalonai su 49 taškais pavijo nuo šeštadienio „Primeroje“ pirmavusią Madrido „Atletico“, tačiau dėl geresnio įvarčio santykio dabar „Barca“ yra pirma. Šios komandos tarpusavyje susitiks jau kitame ture, o mačas vyks Madrido „Vicente Calderon“ stadione.