Po triuškinančios pergalės „Manchester United“ pavijo Anglijos „Premier“ lygos lyderį

Dviejų taškų Anglijos futbolo čempionato XVIII turo rungtynėse neteko bei vienvaldžio lyderio poziciją prarado „Manchester City“ (45 tšk.) klubas, pirmadienį mačą svečiuose su devintąją vietą užimančia „West Bromwich Albion“ (22 tšk.) vienuolike baigęs lygiosiomis 0:0.
Antonio Valencia įvartis
Antonio Valencia įvartis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Keturioliktą pergalę iškovojo bei taškais (po 45) lyderį pasivijo čempionų titulą ginanti „Manchester United“ komanda, namuose 5:0 (2:0) sutriuškinusi autsaiderių gretose žengiančią „Wigan Athletic“ (14 tšk.) ekipą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Park Ji-Sungas (8 min.), Dimitaras Berbatovas (41,58 ir 78 min. iš 11 m baudinio) bei Antonio Valencia (75 min.), o svečiai mačą baigė be iš aikštės pašalinto Conoro Sammono (39 min.).

Kitų Anglijos futbolo lygos XVIII turo rungtynių pirmadienį rezultatai:

Londono „Chelsea“ 1 – 1 Londono „Fulham“
47' [1 – 0] J.Mata
56' [1 – 1] C.Dempse

„Bolton“ 0 – 2 „Newcastle“
69' [0 – 1] H.Ben Arfa
71' [0 – 2] D.Ba

„Liverpool“ 1 – 1 „Blackburn“
45' [0 – 1] C.Adam (į savus vartus)
53' [1 – 1] M.Rodriguezas

„Man Utd“ 5 – 0 „Wigan“
8' [1 – 0] J.Parkas
41' [2 – 0] D.Berbatovas
58' [3 – 0] D.Berbatovas
76' [4 – 0] A.Valencia
78' [5 – 0] D.Berbatovas (iš 11 m. baudinio)
40' iš aikštės pašalintas C.Sammon („Wigan“)

„Sunderland“ 1 – 1 Liverpulio „Everton“
26' [1 – 0] J.Colbackas
51' [1 – 1] L.Bainesas (iš 11 m. baudinio)

„West Bromwich“ 0 – 0 „Man City“