-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

„Porto“ ir „Zenit“ padėjo pamatus kovoje dėl kelialapių į Čempionų lygą

Trečiadienį vakare sužaistos likusios penkerios UEFA Čempionų lygos ketvirtojo etapo pirmosios rungtynės. Net trys susitikimai baigėsi vienodu rezultatu 1:1, o du klubai sugebėjo įgyti minimalų pranašumą žaisdami svečiuose.
Aleksandras Keržakovas
Aleksandras Keržakovas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tvirtą žingsnį grupių etapo link žengė Rusijos čempionato lyderis Sankt Peterburgo „Zenit“, kuris varžovų aikštėje 1:0 parklupdė Lježo „Standard“. Vienintelį susitikimo įvartį jau 16-ąją minutę įmušė Olegas Šatovas.

Pergalę tokiu pačiu rezultatu svečiuose pasiekė ir daugkartinis Portugalijos čempionas „Porto“, palaužęs „Lille“ ekipą. Meksikietis Hectoras Herrera tiksliai smūgiavo dvikovoje sužaidus apie valandą.

Kituose mačuose varžovų arenoje pelnyto įvarčio dėka prieš atsakomuosius susitikimus nedidelę persvarą įgijo Nikosijos „APOEL“, Barysavo „BATE“ ir Glazgo „Celtic“.

Be traumuoto Luko Spalvio žaidusi Danijos čempionė „Aalborg“ vienuolikė susitikimą savo aikštėje su Nikosijos „Apoel“ (Kipras) ekipa baigė lygiosiomis 1:1 (1:0).

Pirmajame kėlinyje Nikolajus Thomsenas (16 min.) išvedė šeimininkus į priekį, o antrajame kėlinyje Vinicius Oliveira (54 min.) išlygino rezultatą.

Kas iškovos kelialapius į Čempionų lygos grupių etapą, paaiškės lygiai po savaitės.