Pralaimėtose kontrolinėse rungtynėse Lukas Spalvis įmušė vienintelį komandos įvartį

Danijos klubo „Aalbrog“ puolėjas Lukas Spalvis kontrolinėse rungtynėse su Vokietijos Bundelygos klubu „Hamburger“ pasižymėjo įvarčiu, tačiau jo ekipa pralaimėjo 1:4.
Lukas Spalvis
Temos: 1 Lukas Spalvis

Lietuvos rinktinės puolėjas pasižymėjo antrajame kėlinyje, kai 51-ąją minutę po komandos draugo perdavimo puikiai suvaldė kamuolį ir įmušė įvartį. Lietuvio nesustabdė net keli „Hamburger“ gynėjai.

Vis dėlto, prieš L.Spalvio įvartį Vokietijos ekipa jau pirmavo 3:0, o 70-ąją minutę 11 metrų baudiniu įmušė ir ketvirtąjį įvartį.

Und hier die Tore aus der 2. Halbzeit aus dem Testspiel gegen Aalborg BK. Wir wünschen euch einen schönen Abend!