Prancūzijoje PSG ir „Lyon“ džiaugėsi pergalėmis

Šeštadienį sužaistos dar šešerios dvyliktojo „Ligue 1“ turo rungtynės.
PSG futbolininkai
PSG futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Pirmiejį į kovą stojo iškritimo zonoje esantis „Lorient“ bei čempiono titulą ginantis „Paris Saint-Germain“. Nugalėtojas šiame mače paaiškėjo tik po atkaklios kovos – paryžiečiai savo varžovus buvo priversti vytis valandą. Tačiau tuomet įvartį įmušė Edinsonas Cavani, o prabėgus dar aštuonioms minutėms „Lorient“ vartininką kamuolį iš tinklo privertė traukti Jean'as-Cristophe'as Behebeckas.

Kitose rungtynėse susitiko tik turnyrinės lentelės viduryje šiuo metu esantis „Lille“ ir kol kas ketvirtoje vietoje įsitaisęs „Saint-Etienne“. Šis mačas taip pat buvo atkaklus ir intrigos jame netrūko. Verta paminėti, jog abi komandos nerealizavo vienuolikos metrų baudinių. Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1.

Nicoje bei Metze buvo sužaisti labai rezultatyvūs antrieji kėliniai. „Nice“ ir „Lyon“ rungtynės baigėsi svečių pergale rezultatu 3:1, o visi įvarčiai įmušti po didžiosios pertraukos. Panaši situacija nutiko ir mūšyje tarp „Metz“ bei „Caen“. Aikštės šeimininkai varžovus įveikė 3:2, o per pirmąsias 45 minutęs atliko tik vieną tikslų smūgį į priešininkų vartų tinklą.

Rezultatai:

„Lorient“ – „Paris Saint-Germain“ 1:2
[1-0] 42' Raphaelas Guerreiro
[1-1] 60' Edinsonas Cavani
[1-2] 68' Jean-Cristophe Bahebeck

„Guingamp“ – „Bastia“ 1:0
[1-0] 32' Guillaume Gillet (į savus vartus)

„Lille“ –  „Saint-Etienne“ 1:1
[1-0] 16' Michaelas Frey
[1-1] 60' Max-Alain Gradel
72' Divockas Origi („Lille“) nerealizavo 11 metrų baudinio
85' Max-Alain Gradel („Saint-Etienne“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Metz“ – „Caen“ 3:2
[1-0] 10' Modibo Maiga
[2-0] 50' Modibo Maiga
[2-1] 65' Jean Calve
[2-2] 83' Bengali-Fode Koita
88' Alaeddine Yahia („Caen“) pašalintas iš aikštės
[3-2] 90' Florent Malouda (iš 11 metrų baudinio)

„Montpellier“ – „Evian“ 2:0
[1-0] 33' Kevinas Berigaud
[2-0] 90' Anthony Mounier

„Nice“ – „Lyon“ 1:3
[1-0] 51' Gregoire Puelis
[1-1] 64' Steed Melbranque
[1-2] 80' Alexandre Lacazette