Prancūzijoje PSG išsigelbėjo nuo pralaimėjimo tik rungtynių pabaigoje

Šeštadienį vakare Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių rungtynėse buvo užfiksuota staigmena. „Paris Saint Germain“ ekipa išvykoje išplėšė lygiąsias 1:1 mačo su „Guingamp“ futbolininkais pabagioje.
Alexas ir Mustapha Yatabare
Alexas ir Mustapha Yatabare / AFP/„Scanpix“ nuotr.

84-ąją minutę šeimininkų puolėjas Mustapha Yatabare išvedė į priekį savo ekipą, tačiau persvaros išlaikyti komandai nepavyko – 87-ąją minutę rezultatas tapo lygus po PSG gynėjo Alexo įvarčio.

PSG ekipa viso mačo metu spaudė savo varžovus, tačiau teritorinės persvaros niekaip nepaversdavo įvarčiu. Nepadėjo net įspūdingu rezultatu 76:24 laimėta kamuolio kontrolė.

Po šių lygiųjų čempionato lyderiai turi surinkę 51 tašką ir prieš vėliau žaisiantį „Monaco“ klubą turi 6 taškų pranašumą.