Prancūzijos futbolo rinktinė kontrolinėse rungtynėse nesugebėjo įveikti Albanijos

Karimas Benzema
„Scanpix“ nuotr. / Karimas Benzema
Šaltinis: BNS
0

Penktadienį buvo žaidžiamos kontrolinės futbolo rungtynės. Prancūzijos rinktinė namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Albanija.

40-ąją rungtynių minutę albanus į priekį išvedė Megrimo Mavrajo įvartis. Antoine Griezmannas išplėšė prancūzams lygiąsias 73-ąją minutę.

Kontrolinėse futbolo rungtynėse Londone penktadienį Kolumbijos nacionalinė futbolo rinktinė 2:1 (0:1) nugalėjo JAV vienuolikę.

Įvarčiais prie pergalės antrajame kėlinyje prisidėjo Carlosas Bacca (60 min.) ir Teofilo Gutierrezas (87 min.).

Vienintelio įvarčio autorius amerikiečių gretose – Josmeras Altidore'as (10 min. iš 11 m baudinio).

FIFA klasifikacijoje Kolumbijos rinktinė užima trečiąją vietą, o JAV futbolininkai – 23-i.