Prancūzijos rinktinė išplėšė dramatišką pergalę prieš Kamerūną

Artėjančio Europos futbolo čempionato šeimininkė Prancūzija draugiškose rungtynėse 3:2 palaužė Kamerūną.
Olivier Giroud
Olivier Giroud / „Scanpix“ nuotr.

Intriguojančiose rungtynėse prancūzus 20-ąją minutę į priekį išvedė Blaise Matuidi. Tačiau vos po kelių minučių rezultatą išlygino Vincentas Aboubakaras.

Olivier Giroud dar pirmajame kėlinyje atstatė prancūzų pranašumą. Kamerūnas galėjo džiaugtis tik 88-ąją minutę, kai rezultatą vėl išlygino Ericas Choupo-Motingas.

Jau atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis, tačiau Prancūzijai pergalę paskutinę minutę laisvu smūgiu išplėšė Dimitri Payet.

Tai buvo jau aštunta prancūzų pergalė per pastarąsias devynerias rungtynes.

Paskutines draugiškas rungtynes prieš Europos čempionatą Prancūzija sužais su Škotija.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius