„Premier“ lyga: „Arsenal“ pralaimėjimas ir „Liverpool“ lygiosios

Brendanas Rodgersas ir Stevenas Gerrardas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Brendanas Rodgersas ir Stevenas Gerrardas
0

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį sužaistose rungtynėse netrūko staigmenų. Londono „Arsenal“ klubas 2:3 nusileido „Stoke“ ekipai, o „Liverpool“ nesugebėjo įveikti „Sunderland“ futbolininkų. „Anfield“ vykusios rungtynės baigėsi 0:0.

„Arsenal“ ir „Stoke“ dvikovoje žiūrovai įvarčiai grožėjosi jau nuo pirmosios minutės. Pačioje rungtynių pradžioje galva įvartį įmušė „Stoke“ puolėjas Peteris Crouchas. 35 minutę šeimininkų pranašumą padvigubino Bojanas Krkičius. Pirmojo kėlinio pabaigoje krito ir trečiasis įvartis į „Arsenal“ vartus. Londono futbolininkus į nokdauną pasiuntė Jonathanas Waltersas.

68-ąją minutę Santi Cazorla realizavo 11 metrų baudinį ir švelnino rezultatą. Po dviejų minučių intrigą šiose rungtynėse sugrąžino Aaronas Ramsey, kuris įmušė įvartį ir rezultatas tapo 3:2.

78-ąją minutę „Arsenal“ viltis išplėšti tašką sumažino Calumo Chamberso antra geltona kortelė ir pašalinimas iš aikštės. Per likusį laiką svečiams išsigelbėti nepavyko.

Po šių rungtynių „Arsenal“ klubas išlieka šeštoje vietoje, „Stoke“ pakilo į vienuoliktąją.

Kitose rungtynėse tarp „Liverpool“ ir „Sunderland“ buvo užfiksuotos lygiosios 0:0.

„Liverpool“ liko devintoje vietoje, „Sunderland“ – keturioliktoje.