„Premier“: „Chelsea“ netikėtai prarado taškus prieš lygos autsaiderį

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį sužaistos šešerios rungtynės.
Didier Drogba
Didier Drogba / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Apmaudžiai taškus prarado vienas lyderių Londono „Chelsea“, išvykoje sužaidęs lygiosiomis 1-1 su iškritimo zonoje esančiu „Wigan“.

Svečiai pirmavo po to, kai 59 minutę kamuolį į tinklą po Ashley Cole'o perdavimo pasiuntė Danielis Sturridge'as. Atrodė, kad Andre Villaso Boaso auklėtiniai iškovos eilinę pergalę, tačiau 87 minutę Jordi Gomezas po vartininko Petro Cecho klaidos atstatė pusiausvyrą.

Per likusį laiką „Chelsea“ pakeisti rezultato nebesugebėjo ir veikiausiai praras trečią poziciją turnyrinėje lentelėje, jei sekmadienį Londono „Tottenham“ įveiks „Sunderland“. Be to, sostinės klubą gali pavyti „Arsenal“, kurio laukia rungtynės su „Man City“.

Iš duobės niekaip neišsikapsto sėkmingai sezoną pradėjęs „Newcastle“ klubas, namie sužaidęs tik lygiosiomis 0-0 su „Swansea“. „Šarkos“ nelaimėjo jau penkto mačo iš eilės, tačiau bent trumpam pakilo į šeštą vietą turnyrinėje lentelėje.

Tiesa, šeimininkai galėjo išplėšti pergalę, tačiau sėkmė jų neaplankė: Fabricio Coloccini ir Demba Ba sudrebino skersinį, o Jonaso Gutierrezo smūgiuotas kamuolys praskriejo pro pat virpstą.

Dar vienos puikios progos neišnaudojo Ba, o kitoje aikštės pusėje didesnę grėsmę sukėlė tik netikslus Scotto Sinclairo smūgis.

Neramios dienos tęsiasi „Blackburn“ treneriui Steve'ui Keanui: sirgaliams nuolatos reikalaujant jo atsistatydinimo, 19 vietą turnyrinėje lentelėje užimanti komanda namie 1-2 pralaimėjo „West Bromwich“.

Tuo metu paskutinėje pozicijoje žengianti „Bolton“ vienuolikė patyrė jau dvyliktąjį pralaimėjimą. Šį vakarą Oweno Coyle'o auklėtiniai Londone 0-2 pralaimėjo vietos „Fulham“.

Rezultatai:

„Wigan“ 1 – 1 Londono „Chelsea“
59' [0 – 1] D.Sturridge
88' [1 – 1] J.Gomez

„Blackburn“ 1 – 2 „West Bromwich“
53' [0 – 1] J.Morrison
72' [1 – 1] S.Dann
89' [1 – 2] P.Odemwingie

Liverpulio „Everton“ 1 – 1 „Norwich“
28' [0 – 1] G.Holt
81' [1 – 1] L.Osman

Londono „Fulham“ 2 – 0 „Bolton“
33' [1 – 0] C.Dempsey
34' [2 – 0] B.Ruiz

„Newcastle“ 0 – 0 „Swansea“

„Wolverhampton“ 1 – 2 „Stoke“
17' [1 – 0] S.Hunt (iš 11 m. baudinio)
58' [1 – 1] K.Doyle (į savus vartus)
70' [1 – 2] P.Crouch