„Premier“ lyga – „Arsenal“ įveikė „Stoke“ ir tapo lyderiu

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį sužaistos dvejos penktojo turo rungtynės, kuriose pergales šventė Londono „Arsenal“ ir „Swansea City“ ekipos.
„Arsenal“ šventė ketvirtąją pergalę
„Arsenal“ šventė ketvirtąją pergalę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Londono klubas savo sirgalių akivaizdoje 3:1 (2:1) įveikė „Stoke City“ komandą ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės bei tapo lygos lyderiu.

Pirmąjį įvartį jau 5-ąją susitikimo minutę įmušė puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis Aaronas Ramsey. 26 min. rezultatą išlygino Geoffas Cameronas, o Peras Mertesackeris po kampinio 36 min. vėl išvedė „Arsenal“ priekin.

Pergalę antrajame kėlinyje įtvirtino Bacary Sagna, įmušęs 72 min. Visiems trims įvarčiams rezultatyvius perdavimus atliko Mesutas Ozilas.

Kitose rungtynėse „Swansea“ išvykoje 2:0 (1:0) įveikė Londono „Crystal Palace“ klubą. Įvarčius pelnė Michu (2 min.) ir Nathanas Dyeras (48 min.).