„Premier“ lyga: „Arsenal“ įveikė „West Ham“

Olivier Giroud
„Scanpix“ nuotr. / Olivier Giroud
0

Antradienį buvo sužaistos vienerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Namuose žaidęs Londono „Arsenal“ 3:1 palaužė „West Ham“ futbolininkus.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį po 40-ąją minutę Matthew Jarviso galva įmušto įvarčio. Vos po keturių minučių rezultatą išlygino Lukasas Podolskis. Rezultatyvų perdavimą atliko Santi Cazorla.

55-ąją „Arsenal“ pergalę užtikrino Olivier Giroud, kuris atsikratė dviejų „West Ham“ gynėjų ir nuginklavo varžovų vartų sargą. 78-ąją minutę dar vieną įvartį po puikaus Aarono Ramsey perdavimo pridėjo Lukasas Podolskis.

Po šios pergalės „Arsenal“ su 67 taškais pakilo į ketvirtąją vietą. Tačiau vos tašku mažiau turintis „Everton“ klubas yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau. „West Ham“ liko 11-oje vietoje.