2013 12 29 /20:25

„Premier“ lyga: „Arsenal“ susigrąžino pirmenybių lyderio vardą, svarbią pergalę iškovojo ir „Chelsea“

Sekmadienį Anglijoje buvo sužaisti keturi „Premier“ lygos 19-ojo turo susitikimai. „Arsenal“ iškovojo pergalę ir susigrąžino lyderio poziciją, o „Chelsea“ įsitvirtino trečiojoje turnyrinės lentelės vietoje.
Olivieris Giroudas
Olivier Giroud'as / „Scanpix“ nuotr.

Sunkią pergalę išvykoje iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai, kurie minimaliu skirtumu 1:0 įveikė „Newcastle“ ekipą.

Vienintelį rungtynių įvartį, lėmusį pergalę, 65-ąją minutę galva įmušė puolėjas Olivier Giroud.

Po šio mačo „Arsenal“ su 42 taškais pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

„Stamford Bridge“ stadione susitiko Jose Mourinho treniruojami „Chelsea“ futbolininkai ir Brendano Rodgerso vadovaujama „Liverpool“ ekipa.

Rungtynių pradžioje, jau 4-ąją minutę, po Martino Škrtelio įvarčio į priekį išsiveržė „Liverpool“.

Ilgai šia persvara „raudonieji“ džiaugtis negalėjo. 17-ąją minutę rezultatą tolimu smūgiu išlygino „Chelsea“ saugas Edenas Hazardas.

Po šio įvarčio šeimininkai perėmė iniciatyvą. Savo pranašumą jiems pavyko įrodyti 34-ąją minutę. Tuomet pasižymėjo Samuelis Eto'o.

Antrajame kėlinyje J.Mourinho komanda kontroliavo žaidimą. Šeimininkai išsaugojo palankų rezultatą ir iškovojo svarbius tris taškus, kurie leido komandai įsitvirtinti trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Kitame susitikime Roberto Martinezo vadovaujamas „Everton“ klubas namuose 2:1 palaužė „Southampton“ komandą.

Rungtynių pradžioje (9-ąją min.) „irisus“ į priekį išvedė gynėjas Seamusas Colemanas, o antrajame kėlinyje (71-ąją min.) rezultatą išlygino Gastonas Ramirezas. Tačiau po trijų minučių pergalingą įvartį įmušė Romelu Lukaku.

Pergale džiaugėsi ir Londono „Tottenham“ ekipa, kuri namuose nepaliko vilčių „Stoke City“ futbolininkams. Timo Sherwoodo treniruojamas klubas savo varžovus nugalėjo solidžiu rezultatu 3:0.

Pirmajame kėlinyje (37-ąją min.) nuo 11 metrų žymos tiksliai smūgiavo puolėjas Roberto Soldado, antrajame po įvartį pridėjo Moussa Dembele (65-ąją min.) ir Aaronas Lennonas (69-ąją min.).