„Premier“ lyga: „Chelsea“ sezoną pradėjo pergale

Pirmadienio vakarą Londono „Chelsea“ ekipa sužaidė pirmąsias Anglijos „Premier“ lygos rungtynes. Išvykoje žaidusi Jose Mourinho treniruojama komanda 3:1 nugalėjo lygos naujokus, „Burnley“ futbolininkus.
Diego Costa
Diego Costa / „Scanpix“ nuotr.

14-ąją rungtynių minutę pirmąjį įvartį įmušė „Burnley“ futbolininkas Scottas Arfieldas. Šeimininkai išnaudojo situaciją po kampinio ir T.Courtois turėjo traukti kamuolį iš savų vartų. Tačiau šeimininkų džiaugsmas truko neilgai. Jau po trijų minučių rezultatą išlygino Diego Costa.

Į priekį „Chelsea“ išvedė Andre Schürrle įvartis po Cesco Fabregaso perdavimo. Dar vieną įvartį pridėjo Branislavas Ivanovičius ir po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 3:1.

Per antrąjį kėlinį rezultatas nepasikeitė ir „mėlynieji“ įsirašė pirmąją pergalę.