„Premier“ lyga: Juano Matos debiutas paženklintas „Manchester United“ pergale

Antradienį vakare Anglijoje buvo sužaisti šeši „Premier“ lygos 23-ojo turo susitikimai. Juano Matos debiutą „Manchester United“ pažymėjo pergale, o „Arsenal“ nesugebėjo įveikti „Southampton“.
Juanas Mata
Juanas Mata / „Scanpix“ nuotr.

Liverpulio miesto derbyje „Anfield“ stadione buvo užfiksuota „raudonųjų“ pergalė. Brendano Rodgerso vadovaujama ekipa sutriuškino „Everton“ klubą 4:0.

Pirmajame kėlinyje „Liverpool“ varžovus į nokdauną pasiuntė per 15 minučių. Iš pradžių pasižymėjo Stevenas Gerrardas (21-ąją min.), vėliau du įvarčius įmušė Danielis Sturridge'as (33-ąją ir 35-ąją min.).

Antrajame kėlinyje 50-ąją min. paskutinę vinį į „irisų“ karstą kalė urugvajietis Luisas Suarezas.

„Manchester United“ komandoje debiutavo J.Mata, o Davido Moyeso ekipa rezultatu 2:0 įveikė „Cardiff City“ pasipriešinimą.

Jau 6-ąją minutę į priekį „raudonuosius velnius“ išvedė po traumos sugrįžęs puolėjas Robinas van Persie, antrajame kėlinyje 59-ąją min.pasižymėjo Ashley Youngas.

Nutrūko sėkminga Londono „Arsenal“ pergalių serija. Arsene'o Wengero auklėtiniai išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Southampton“ klubu.

Geriau varžybas pradėję šeimininkai 21-ąją minutę įsiveržė į priekį po Jose Fonte įvarčio galva.

Antrojo kėlinio pradžioje rungtynių eiga apsivertė aukštyn kojomis, kuomet vieną po kito įvarčius įmušė Olivieris Giroud (48-ąją min.) ir Santi Cazorla (52-ąją.). Vis dėlto, Adamas Lallana netrukus 54-ąją min. išlygino rezultatą, todėl komandos pasidalino po tašką.

Po antradienio susitikimų „Arsenal“ persvara prieš „Manchester City“ – 2 taškai. Manuelio Pellegrini klubas trečiadienį Londone išmėgins jėgas su „Tottenham“ futbolininkais.